Baza Power Base z Em Nail- opinie

  • 2016-12-05, o 20:09
  • 9
  • 4 483
  • 9
  • 8

Baza Power Base z Em Nail- opinie

Hej! :) Używacie może bazy Power Base z Em Nail? Dotychczas stosowałam zwykłą- base&finish. A niedługo będę zamawiać nowe lakiery i zastanawiam się nad zmianą bazy. Co sądzicie? Jest różnica? Power base jest bazą modelującą i podobno wzmacnia pazurki. W sumie przydałoby się to moim paznokciom. Z góry dzięki za pomoc! :)

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

Nie używałam, ale tez chce kupic. Teraz mam tą witaminową, ale co jakis czas kupuję inna i podgladam kondycje paznokci. Ogolnie lakiery i bazy ktore na razie stosowalam z em nail sobie chwale, wiec ta power base tez powinna byc spoko (finger) a twoje paznokcie sa bardzo zniszczone??

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

ja juz drugi miesiac uzywam power base i fajna jest. mi bardzo pomogla jesli chodzi o kondycje paznokci- sa mocniejsze i moge nosic je znacznie dluzsze, bo przestaly sie łamac, a wczesniej non stop cos sie z nimi dzialo. mi sie wydaje, ze mozesz sobie smialo kupic i przetestowac przy okazji em nailowych zakupow :) powodzonka

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

jeszcze nie miałam tego produktu...

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

jeszcze nie używałam

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

nie używałam jeszcze

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

Power base uzywam regularnie juz baardzo dlugo i powiem Ci, ze warto, bo moje paznokcie wyglądają o wiele zdrowiej i dzieki temu tez manicure jest o wiele ladniejszy. Plytka paznokcia jest gladka, wzmocniona i same hybrydy czy ich sciaganie z pomocą acetonu nie niszczy nic :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

Podobno jest dobra w stosunku do ceny

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

Power base uzywam regularnie juz baardzo dlugo i powiem Ci, ze warto, bo moje paznokcie wyglądają o wiele zdrowiej i dzieki temu tez manicure jest o wiele ladniejszy. Plytka paznokcia jest gladka, wzmocniona i same hybrydy czy ich sciaganie z pomocą acetonu nie niszczy nic :)

2016-12-12 16:37:36 autor czarnamamba

Zgadzam się, paznokcie naprawde super po niej wyglądają i są duzo mocniejsze niz wczesniej

Re: Baza Power Base z Em Nail- opinie

Super, dziękuję za podpowiedzi :) W takim razie zamawiam nową bazę, a przy okazji kupię nowe kolory lakierow em nail :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: