Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

  • 2016-01-06, o 00:36
  • 21
  • 7 817
  • 14
  • 21

Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Pomóżcie

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Uzywalas wcześniej odżywek do rzęs?

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

mzoe to przez zla diete albo jakis szkodliwy tusz do rzes badz inny kosmetyk?

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Spróbuj zmienić tusz do rzęs lub zrób sobie przerwę od obecnego i zobacz, czy coś się poprawi. Może być do wina płynu do demakijażu lub innego specyfiku, którym usuwasz tusz i ogólnie makijaż oczu, więc poczytaj opinie online i zaopatrz się w jakiś który jest polecany i delikatny.

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Dokladnie trzeba znalezc przyczyne

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

zacznij używać odżywek do rzęs

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Mi tez czasem tak sie robi, nie wiem od czego to zalezy. Czasem nagle rzesy mi sie krusza i na platku kosmetycznym podczas demakijazu mam mnostwo krótkich wloskow. Moze to chwilowe, posmaruj olejkiem rycynowym na przyklad. I ja od tamtego czasu ostroznie dobieram plyny micelarne- jestem wierna takiemu z Bielendy z napisem  "bawełna', rozowe opakowanie bodajże, wlasnie wzmacnia rzesy i jest teraz na przecenie w Hebe ;)

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Odzywki powinny pomoc 

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

bardzo mozliwe, że to od tuszu jaki uzywasz mi po niektórych tuszach także zaczynały bardziej niz zwykle wypadać rzęsy, sprobuj zastosowac olejek rycynowy, pomaga on na włosy i rzęsy, ja teraz natomiast stosuje olejek arganowy, mam ten z bielendy 3w1 więć jest dobry i na ciało i na włosy ale ja także wcieram go w rzęsy aby je wzmocnić. Jeden z tych olejków powinien chociaż trochę pomoć polepszyc kondycję rzes

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

Może zły płyn albo tusz

Re: Bardzo wypadają mi rzęsy - co sie dzieje ???

uzywaj olejku rycynowego, wzmocni rzesy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: