Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

  • 2016-01-08, o 09:52
  • 29
  • 10 806
  • 17
  • 19

Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Jaki bardzo silnie kryjący korektor pod oczy polecacie?

mam sińce, które ciężko zakryć i do tego jestem strasznym bladziochem.

poszukuje korektora idealnego już od ponad 2 lat ;-)

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

ja rowniez poszukuje mocno kryjacego

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

zazwyczaj za ciemne odcienie są dla mnie

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Bardzo mocno kryjace sa kamuflaze np z kryolanu ale ich nie poleca sie stosowac pod oczy bo sa za ciezkie, jesli ktos ma widoczne cienie pod oczami zwykly korektor sobie z tym nie poradzi. Dlatego trzeba wybrac czy chce sie nabawic wczesniejszych zmarszczek i uzywac ciezkich kamuflazy czy lepiej chodzic z widocznymi cieniami ktore sa tylko lekko zakryte korektorem. Stosuje kamuflaze pod oczy tylko na wieksze wyjscia a na codzien nakladam lekkie korektory ktore nie szkodza delikatnej skorze pod oczami. 

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

catrice

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Z lily lo

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Czy ktoś jeszcze jest w stanie coś polecić? 

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Collection lasting perfection, kolor najjaśniejszy jest bardzo jasny i dobrze kryje. Pod oczy na codzień uzywam korektora z Catrice Camouflage, odcień najjaśniejszy nie jest aż tak jasny jak w tym z collection, ale też daje rade.

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Catrice ma 2 kamuflaże - jeden w kremie, drugi w płynie. Ten w płynie ma troszkę słabsze krycie niż w kremie, jednak nadal przyzwoite i mocniejsze od innych korektorów. Na Youtubie są już porównania i recenzje obu, więc możesz sprawdzić, który nada się bardziej. Jeśli masz szafę Catrice stacjonarnie, możesz się wybrać i zrobić sobie porównanie. Ten w kremie jest trochę suchy i nie każdy da radę zaaplikować go pod oczy. Niemniej jednak oba produkty są godne polecenia.

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

catrice

2016-01-08 12:16:04 autor zuzkarebel

musze go wyprobowac

Re: Bardzo silnie kryjący korektor pod oczy.

Catrise

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: