Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

  • 2011-11-17, o 22:20
  • 61
  • 37 218
  • 32
  • 44

Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Witam wszystkich!
Od jakiegoś czasu mam spory problem ze znalezieniem właściwego dla siebie podkładu, dlatego zwracam się do Was o pomoc.

Szukam podkładu BARDZO jasnego, to jest moje główne kryterium.

Moja cera jest bardzo kapryśna, więc wiele podkładów ją zapycha [ EL Double Wear, Revlon ColorStay to już w ogóle; Vichy Dermablend też]. Jaki podkład mnie nie zapcha dodatkowo, ale też zakryje drobne zaczerwienienia i niedoskonałości?

Dla mnie dobry był Anti Blemish Solutions, najjaśniejszy odcień, ale zimą jest stanowczo za ciemny, podobnie La Roche Posay Toleriane. Próbowałam też Rimmela Match Perfection, ale on znikał z twarzy i nie krył zbyt dobrze.

Czy macie jakieś pomysły?

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

hmm to faktycznie masz problem ;/ ja od lat jestem wierna revlon\'owi colorStay i bardzo sobie go chwalę. Słyszałam, ze podkłady z Kryolan nie zapychają, spróbowałabym równeiż Vichy z serii Dermablend - krycie ma na pewno super, a z racji dermokosmetyku można łudzić się, że będzie niezapychający. Daj znać jak uda Ci się znależć ulubieńca ps. Make Up Factory podobno też są ok

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

ja osttatnio szukalam jakiegos bardzo leciutkiego podkładu tak aby nalozyc tylko tyci tyci..i kupilam z essence soft& natural..(02)jak dla mnie strasznie jasny ,niby to jest sand beige ale odcieniem do san beige revlona to sie chowa..zobacz próbki w drogerii ,moze Tobie podpasuje..

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Jeżeli chodzi głównie o pory to ja poszłabym w stronę kosmetyków mineralnych. Everyday Minerals ma bardzo dobre kosmetyki w dość dużej gamie kolorów - myślę, że znalazłabyś coś dla siebie Najlepiej utrwalać je delikatnym pudrem sypkim nakładanym pędzlem jumbo kabuki, wtedy twarz będzie delikatnie opruszona ale nie zapchana

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

MIA Zamówiłam sobie kilka próbek podkładu mineralnego, akurat z Lily Lolo i z Pixie, ale za każdym razem przy nakładaniu wychodzi mi jedna wielka plama. Próbowałam nakładać bezpośrednio po nałożeniu kremu, po odczekaniu chwilkę, po dłuższej chwili i za każdym razem jest to samo. Co mogę robić źle?

ladymakeup Mnie osobiście Revlon bardzo zapycha, w taki sposób, że po kilku dniach używania na policzkach robią mi się takie podskórne, bolące gule, które długo się goją
Dzisiaj zawitałam do drogerii i wypróbowałam najjaśniejszy odcień MF Lasting Performance, ale ma takie różowe tony jakby i mimo swej jasności kolor ten odznacza się od mojej skóry

Szukam dalej, może poszukam w Kryolanie..

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Mi dermatolog mówiła, że MF Lasting Performance bardzo zapycha pory :/

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Obecnie używam podkładu MAXFACTOR Lasting Performance Kolor 101Ivory Beige kolorek idealnie pasuje do mojej cery:) Zastanawiam się nad zmianą na MaxFactor - Podkład Colour Adapt, jak myślicie który odcień bedzie do mnie pasował?Dodam, że jestem typowym bladziuchem:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Ja stosuję MF Lasting performance (101) i jakoś nie zauważyłam żeby po nim coś mi powstawało. Teraz akurat częściej stosuję Paese bo jest ciut ciemniejszy i lepiej się stapia z moją skórą, a na MF przyjdzie czas bo pewnie troszkę zblednę.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Okropne sa odcienie podkladow wpadajace w roz. ..-daja wrazenie skory bardzo zmeczonej..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

bo używaja ich kobiety, ktore maja zimna cerę:) podkłady rozowe sa dla pań o ciepłej cerze:0 wtedy pięknie balansują koloryt, ja zawsze kupuje w róż:) i mi nie chłodzi karnacji:) mam ciepłą cerę

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

bo używaja ich kobiety, ktore maja zimna cerę:) podkłady rozowe sa dla pań o ciepłej cerze:0 wtedy pięknie balansują koloryt, ja zawsze kupuje w róż:) i mi nie chłodzi karnacji:) mam ciepłą cerę

picjafly

Ty masz ciepla karnacje?kurcze ja mam zawsze problemy z okresleniem karnacji..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: