Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

  • 2011-11-17, o 22:20
  • 61
  • 37 213
  • 32
  • 44

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Wertując internet natknęłam się na osławiony krem tonujący Ziaji, a także na brzoskwiniowy Alterry.
Próbowałybyście może ich są bardzo ciemne Słyszałam, że właśnie takie kremy działają jak podkłady wyrównujące koloryt, chociaż i tak musiałabym go nakładac na krem z filtrem przeciwsłonecznym

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

ja niestety nie słyszałam o nich ;/ z podobnych produktów mam tylko ten BB z Garniera - odcień jasny. Foltr pewnei - musi być. Ja nie ruszam się bez SPF 50

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Umieszczę zdjęcie w którym nie mam na sobie żadnego podkładu, tylko lekki transparentny puder, ale bez niego wyglądam praktycznie tak samo (...) Czasem zastanawiam się czy nie szukam na siłę czegoś co może byc mi wcale nie potrzebne.
Nie zwracajcie uwagi na minkę, tak jakoś mi "brągle" opadły

Słyszałam, że podkłady Golden Rose są bardzo jasne

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Ile masz lat jeżeli mogę zapytać:) Na zdjęciu wyglądasz bardzo, ale to bardzo młodziutko, więc na razie unikałabym ciężkich podkładów. Jeżeli puder jest Ci niepotrzebny to też go nie używaj. Po sobie wiem, że kiedyś miałam fajną, gładką skórę na twarzy bez żadnych wyprysków. A po kliku latach stosowania podkładu ( w sumie dla uzyskania ciemniejszego koloru skóry, bo jestem dosyć blada) stan mojej skóry się pogorszył. Mam wągry na nosie i często wyskakuje mi jakiś \'wróg\' w postaci pryszcza:D Także póki możesz to unikaj pudru i podkładu;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Chyba macie rację, trochę na siłę szukam czegoś co prawdopodobnie wcale nie jest mi potrzebne. Zastanawiałam się też, bo czasem używam lekkiego korektora rozświetlającego, czy on tak samo dobrze będzie się prezentował na "nagiej" skórze przykrytej lekko pudrem ?? Czy koniecznie trzeba nakładac go na podkład

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Chyba macie rację, trochę na siłę szukam czegoś co prawdopodobnie wcale nie jest mi potrzebne. Zastanawiałam się też, bo czasem używam lekkiego korektora rozświetlającego, czy on tak samo dobrze będzie się prezentował na "nagiej" skórze przykrytej lekko pudrem ?? Czy koniecznie trzeba nakładac go na podkład

mila1195

Ja na twoim miejscu zrezygnowałabym z podkładu.Lekki delikatny korektor i puder matujący powinien wystarczyć. Nie ma co katować skóry w tak młodym wieku.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

jestem z twojego wieku i używam tylko korektora rozjaśniającego i kremu (czasem matującego), ale czasem też kremu tonującego z ziaji

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Lubię Revlona ale bardziej polecam podkład mineralny z Everyday minerals bo mają szeroką gamę kolorów i z pewnością nie zapycha porów:)

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

A jaki jest dobry korektor pod jasny podkład. Mam bardzo jasną cerę, ale miejscami zaczerwienioną, chciałabym użyć najpierw korektora aby przykryć te przebarwienia. Nie wiem jaki wybrać kiedyś miałam taki zielonkawy z Oriflame i był bardzo dobry teraz go nie ma. Może znacie jakieś dobre.

najlepsze rowery merida polecam

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

hmmm nie pomogę bo nie używam korektorów, mi akurat wystarcza ten podkład co używam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: