Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

  • 2011-11-17, o 22:20
  • 61
  • 37 214
  • 32
  • 44

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Właśnie! Drogie Panie, bardzo Was proszę, doradźcie mi.

W jaki sposób powinno się określić jakim się jest typem kolorystycznym?
Bo przed kupnem podkładu powinno się wiedzieć, czy cera jest żółtawa, czy bardziej różowa, czy oliwkowa, a ja nigdy nie wiem. Zakupiłam kilkanaście próbek jasnego podkładu mineralnego kiedyś, i każda próbka mi się odznaczała na twarzy trochę. Czy to tak ma być? Co mogę robić źle?

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Poniżej o typie karnacji pisałyśmy
Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Też mam problem z dobraniem podkładu. Mam ciepły odcień cery, ale za to szalenie jasny. Szukam w żółtych beżach tych najjaśniejszych. Niestety każdy podkład jaki testowałam był pomarańczowy. Posiadam ładną cerę, bez większych przebarwień i zmian trądzikowych. Poszukuje podkładu, który by wyrównywał koloryt, nie ważył się i nie smużył. Nie trzeba mi wielkiego krycia czy matowienia.
Znacie może jakieś podkłady z średniej/niższej półki typu, np. Bell, Vipera, Eveline Nie wydaje mi się abym musiała inwestowac w "Diory czy Chanele" dla moich uważam niedużych wymagań.

Jasny odcień -> trwałośc (i jakaś jakośc) -> cena

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Szukając podkładu kryjącego znalazłam Soraya make-up kryjący ale ogólnie to on słabo kryje za to ładnie wyrównuje koloryt i jest jasny (zawsze miałam problem ze znalezieniem jasnego podkładu wpadający w zółty/piaskowy/beżowy) wszystkie podkłady jakie mam w tej chwili są dla mnie za ciemne albo wpadają w zły odcień a ten jest taki jak trzeba. Mam odcień 01 jasny beż- to był najjaśniejszy kolor jaki udało mi się znaleźć (Lirene, Eveline, Vibo, Rimmel, Miss spory i reszta dostępnych podkładów) w Rossmanie były dla mnie za ciemne nawet niektóre z Soraya też tylko ten się nadawał a że był niedrogi to wziełam:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Też miałam ten podkład soraya. A teraz mnie coś podkusiło i kupiłam podkład sceniczny też soraya (takie czarne opakowanie z pompką) i stwierdzam, że jest beznadziejny. Nie dość, że ciężko go rozprowadzić to jeszcze trzeba dokładnie się przyglądać i rozcierać, bo zostają straszne smugi. Na dodatek tak mi się wydaje że to od niego zaczęły mi wyskakiwać pryszcze a nigdy nie miałam z tym problemu;/. Z moich dotychczasowych doświadczeń z podkładami wnioskuję, że chyba najlepszym podkładem jaki do tej pory miałam był podkład z AA (matujący podkład kryjący, odcień- 1-kość słoniowa)-idealna konsystencja, fajnie się rozprowadzał i nie zostawiał smug i oczywiście jest w przystępnej cenie. Chyba do niego wrócę bo jak na razie nie znalazłam innego lepszego w podobnej cenie.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Ja rowniez jestem na etapie poszukiwania dobrego podkladu Z TYM BARDZO CIEZKO WBREW POZOROM WYBOR OGROMNY ...ja rowniez szukam takich w bezach jasnych -piaskowych ,ale ZEBY NIE DUSIL SKORY NIE ZAPYCHAL NIE POWODOWAL POWSTAWANIA WAGROW-ZASKORNIAKOW,bo bardzo duzo podkladow doostepnych anrynku wlasnie to robi ,a my pozniej biedne zdesperowane znow musimy sie leczyc likwidowac te wagry itp...I WPADAMY W TAKIE BLEDNE KOLO

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

No właśnie a jak najszybciej i najskuteczniej zlikwidować wągry?:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Słuchajcie, a może bezbarwna baza pod makijaż mogłaby mi zastąpic fluid. Nie wiem czy są bazy wyrównujące koloryt Albo jakiś podkład bezbarwny ?
Istnieją takie produkty, może znacie jakiś ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Bazy, które mogą Ci pomóc to z Kryolana - one mają rózne odcienie np.żółty typowo do ocieplenia twarzy i wyrównania kolorytu...ale ona nie jest tania. Spróbuj może nowe kremy BB z Garniera - ceny nie znam, ale ładnie nawilżają, super pachną i są lekkie są co prawda różne opinie w necie na temat tego kremu, ale ja bardzo go lubię

Re: Bardzo jasny podkład, który nie zapycha porów..?

Dzięki za radę Monika, poczytam o tym kremie garniera. A może też i natknę się na dobrą bazę w bardziej zachęcającej cenie. Jeszcze napisze o moich poszukiwaniach

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: