Balsamy do ciała

  • 2017-01-22, o 19:31
  • 11
  • 4 522
  • 9
  • 4

Balsamy do ciała

Polecacie balsamy z nowej serii Soraya? :o

Re: Balsamy do ciała

nigdy nie używałam tych balsamów, ale chętnie się dowiem

Re: Balsamy do ciała

Ja również, a czy ktoś używał takic hz górnej półki jak np. SI? Wszędzie usunięto reklamę rozwodzą się, że są takie super! A cena bardzo bardzo wysoka, warto ?

Re: Balsamy do ciała

A mozesz podać skąłd tego balsamu? Bo znajoma mówiła mi o nowej serii Soraya, aczkolwiek sama nigdy go nie stosowałem. Na podstawie składu będzie można powiedzieć coś wiecej, czekamy na szczegóły.

Re: Balsamy do ciała

Ja bardzo lubie balsam do ciała neutrogeny, on dobrze nawilża i jest wydajny. Dobrze sprawdza się u mnie w zimie, polecam też dla alergicznej i wrażliwej skóry

Re: Balsamy do ciała

Neutorgena albo ziaja są super! :)

K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy do ciała

Ja kocham Winter Care od Floslek, w końcu skóra jest zadbana na zimę.

Re: Balsamy do ciała

ja od dłuższego czasu mam oleejek w kremie abisyński z bielendy

Re: Balsamy do ciała

Akurat ja wybierajac balsam do ciała sugeruję się nie tyle samą firmąile głównie zapachem czy opiniami na jego temat, to ma dla mnie większe znaczenie a i tak w praktyce balsam zapewi nam jedynie miejscowe nawilżenie i nie działa to od wewnątrz skóry a na zewnątrz.

Re: Balsamy do ciała

Genialne balsamy ma Floslek, polecam.

Re: Balsamy do ciała

Ponieważ lato za pasem, to postanowiłam zadbać o ciało i zaopatrzyłam się w produkty wyszczuplające. Mój ulubieniec to zdecydowanie reduktor cellulitu z eveline, skóra po nim jest naprawdę wygładzona. Kolejna rzecz to peelingi z kawy – sama je wykonuję z kawy, soli i śmietany.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: