Balsamy brązujące

  • 2012-05-03, o 17:17
  • 111
  • 42 893
  • 42
  • 59

Re: Balsamy brązujące

miałam ta piankę od bielendy- uzywałam przed wakacjami- bardzo fajna opalenizna, żanych plam czy smug. dla mnie bdb produkt.

2016-01-08 19:52:53 autor szalona20

A nie brudzi ubran? czy efekt opalenizny jest stopniowy? po ilu uzyciach mialas zadowalajacy wyglad skory? wybieram sie na wesele i chcialam nabrac troche kolorku, zeby wygladac zdrowo, a niestety solarium nie dla mnie. I jak cenowo wypada ta bielendowa pianka?

2016-01-09 21:07:54 autor domisel

nie brudzi ubrań. U mnie efekt pojawiał się stopniowo i byłam zadowolona po 3-4 uzyciu bo odcień był delikatny i nie mial odcienia pomaranczowego, tylko ja go uzywałam jak miałam jeszcze opalenizne po lecie a teraz w okresie zimowym to chyba musiałabym więcej razy zastosować ;)

Re: Balsamy brązujące

Nie lubie

mgiełka z Bielendy

Nie używam

Re: Balsamy brązujące

ja używam mgiełki z bielendy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy brązujące

nie polecam balsamow, bo robia plamy

Re: Balsamy brązujące

ja używam mgiełki z bielendy

2016-02-17 14:53:21 autor silva13051998

Ja pianki brazującej z tej samej firmy -  Magic Bronze, konstystencja pianki jest dla mnie lepsza niż balsamu, bo dużo łatwiej ją równomiernie nałożyć i nie pozostawia smug czy zacieków.

Re: Balsamy brązujące

ja używam mgiełki z bielendy

2016-02-17 14:53:21 autor silva13051998

A jakiej konkretnie używasz? Ja mam taką z serii zmysłowe olejki, jest w formie multifazowego olejku do ciała w sprayu. Dobrze nawilża i ładnie pachnie, jest to fajny zamiennik zwykłego balsamu do ciała, można stosować tez razem z nim :)

Re: Balsamy brązujące

Polecam sprawdzić sobie serię Brazilian Body od Eveline. Mają tam sporo kosmetyków opalających. Najbardziej lubię ich mgiełkę, bo łatwo się ją nakłada i rozsmarowuje. A efekt cudowny, skóra wygląda jak muśnięta słońcem, bez smug czy nieprzyjemnego zapachu.

Re: Balsamy brązujące

Ja mam balsam z Bielendy Magic Bronze Rozświetlający balsam do ciała ze złota perłą, na prawdę super jest. Dobrze się rozsmarowuje, skóra po nim gładka, muśnięta słońcem, no i nie zostawia żadnych smug

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: