Balsam do ciała w ciąży

  • 2016-02-13, o 17:24
  • 30
  • 12 959
  • 26
  • 22

Re: Balsam do ciała w ciąży

Zawsze polecam w takich sytuacjach olejek kokosowy, zwłaszcza Efektimy.

Re: Balsam do ciała w ciąży

Polecam emulsję do ciała La Roche-Posay Lipikar Lait, dobrze nawilża i pozostawia skórę bardzej elastyczną. Ma hipoalergiczną formułę dlatego możesz później spokojnie stosować dla maluszka już od trzeciego miesiąca życia. 

Nika25

Re: Balsam do ciała w ciąży

Fajny jest balsam Floslek z opuncją i herbatą.

Re: Balsam do ciała w ciąży

Floslek ma najlepsze balsamy, polecam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsam do ciała w ciąży

Ja dla mamy w ciąży polecam wygładzający balsam pod prysznic Silky in Shower Egzotyczna Orchidea dostępny na stronie usunięto reklamę Wygładzający balsam pod prysznic z egzotyczną orchideą otuli ciało uwodzicielskim zapachem i nada mu aksamitną gładkość. Swoje intensywne działanie wygładzająco-zmiękczające zawdzięcza nawilżającemu kompleksowi Hydro-Soft. Skóra staje się odżywiona, miękka i wygładzona bez czekania na wchłonięcie oraz bez konieczności stosowania dodatkowego balsamu.

Re: Balsam do ciała w ciąży

No właśnie, super że co nieco mi tutaj wypisałyście, bo sama właśnie szukam. To dopiero początki ciąży, ale lepiej się zabezpieczyć, prawda? :) Mam szczerą nadzieję, że dam radę powstrzymać w miarę powstawania rozstępów. No i moja pani doktor Rozmus-Warcholińska też mi co nieco doradzała, jak robiła mi badanie. Tyle można się dowiedzieć też na forach, że aż fajnie. :)

Re: Balsam do ciała w ciąży

Zawsze polecam w takich sytuacjach olejek kokosowy, zwłaszcza Efektimy.

2017-07-07 23:06:01 autor BeverlyCrusher

Efektima ma super zestaw kosmetyków ciążowych na rozstępy Eco Mama. Olejek na bazie 7 olejków w tym też kokosowego i do tego balsam lub masełko zależy co kto lubi, ja wolałam balsam, żeby zmatowić olejek. 

u mnie w ciąży bardzo poleciał biust..... stosuję na ujędrnienie amvi cosmetics Ujędrniający krem do dekoltu i biustu i ładnie napina skórę.

Re: Balsam do ciała w ciąży

Balsam do ciała Mama Care

Balsam do biustu Mama Care

----------

oba produkty są firmy Instytut Efektima.

Re: Balsam do ciała w ciąży

Ja polecam kosmetyki Mustela.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: