Balsam do ciała na zimę

  • 2015-10-09, o 11:44
  • 57
  • 21 500
  • 40
  • 48

Re: Balsam do ciała na zimę

Oliwki się nie spłukuje tylko trzeba poczekać aż się wchłonie. Dlatego minimalna ilość jest nakładana na skórę. 

Re: Balsam do ciała na zimę

Neutrogena albo evree

Re: Balsam do ciała na zimę

Jakiś tłusty, żeby nie zaszkodzić sobie

Re: Balsam do ciała na zimę

Olejek Alterra

Re: Balsam do ciała na zimę

Ostatnio kupilam Winter Care Floslek co przy mojej suchej skórze świetnie się sprawdza.

balsamy Neutrogena.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsam do ciała na zimę

Ja ostatnio kupiłam balsam do ciała z bielendy, skinc clinic professional, nawilżający. Bardzo fajnie odżywia skórę, póki co nie ma jeszcze powalających efektów bo zbyt krótko stosuję. Widzę poprawę w nawilżeniu skóry, wcześniej była strasznie przesuszona a teraz jest poprawa, zobacztmy co będzie później :) 

Re: Balsam do ciała na zimę

Ja ostatnio kupiłam balsam do ciała z bielendy, skinc clinic professional, nawilżający. Bardzo fajnie odżywia skórę, póki co nie ma jeszcze powalających efektów bo zbyt krótko stosuję. Widzę poprawę w nawilżeniu skóry, wcześniej była strasznie przesuszona a teraz jest poprawa, zobacztmy co będzie później :) 

2015-11-26 01:12:06 autor Patrycja91

 

tak, on jest super :) te balsamy bielendy maja w skladzie emolienty, np. d-panthenol, dlatego tak swietnie dzialaja na skore :)

Re: Balsam do ciała na zimę

Ja ostatnio kupiłam balsam do ciała z bielendy, skinc clinic professional, nawilżający. Bardzo fajnie odżywia skórę, póki co nie ma jeszcze powalających efektów bo zbyt krótko stosuję. Widzę poprawę w nawilżeniu skóry, wcześniej była strasznie przesuszona a teraz jest poprawa, zobacztmy co będzie później :) 

2015-11-26 01:12:06 autor Patrycja91

Ja mam z tej samej serii bielendy balsam odżywczy i rzeczywiscie nadaje się na zimę czy jesień, na lato byłby za mocny.

Re: Balsam do ciała na zimę

Evree na pewno się sprawdzi, bo świetnie nawilża i odżywia skórę. Polecam szczególnie na zimę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: