Balsam brązujący

  • 2019-05-12, o 11:14
  • 28
  • 7 287
  • 18
  • 25

Re: Balsam brązujący

Bielenda ma ekstra krem brązujący do ciemnej karancji z serii magic bronze. Największy plus, że jako jedyny tego typu produkt faktycznie nie zostawia plam na ubraniach i szybko sie wchłania :)

Re: Balsam brązujący

uwielbiam balsam od eveline, jest to balsam typu CC, ktory ladnie wyrownuje mi kolor skory, zakrywa rozne siniaczki i po prostu dodaje skorze życia, bo na co dzien jest troche poszarzala i taka sina. a sam krem ma fajna konsystencje, leciutka, ale tresciwa, latwo mi się go rozciera, wiec nie ma mowy o smugach

Re: Balsam brązujący

Moje ukochane  nawilżające brązujące masło do ciała z linii Magic Bronze Bielendy. Piękna, delikatna opalenizna bez smug i efektu pomarańczowej cery. Świetny produkt brązujący.

Re: Balsam brązujący

Również polecam Balsamy brązujące Eveline. Dobrze się wchłaniają i nie pozostawiają smug.

 

(usunięto reklamę)

Re: Balsam brązujący

Muszę wypróbować Wasze propozycje. Akurat szukam czegoś dobrego ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsam brązujący

ja kiedyś kupiłam z perfecty balsam brązujący "i love bronze". z tego co pamiętam były dwie wersje - dla ciemniejszych i jaśniejszych karnacji. ja jako totalny bladzioch kupiłam oczywiście tą drugą i używałam na nogi, bo te mi się nigdy nie chcą opalić. efekt można było stopniować, mi się to podobało, nie można było przesadzić ani zrobić sobie "krzywdy" :P

Re: Balsam brązujący

mi się jeszcze oprócz wymienionego eveline sprawdziła ziaja cupacu :)

Re: Balsam brązujący

Ten z eveline jest calkiem ok.

Re: Balsam brązujący

Kupuję sobie kosmetyki brazujace, spoko są te z Bielendy z linii Bronzing Coco, polecam

Re: Balsam brązujący

Te balsamy schodzą pod prysznicem czy utrzymuje się kolor coś dłużej? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: