BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

  • 2012-04-18, o 22:46
  • 60
  • 25 521
  • 35
  • 50

BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

1.truskawki(2) +soda(1 lyzeczka) http://www.youtube.com/watch?v=w_34P295 ... re=related

2.plukanie(ssanie jak cukierka ) oleju = bielszie i SILNIEJSZE zeby

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

hmm.. chyba będę musiała skorzystać bo jest to dość kuszące! ;D
może się uda!

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

u mnie nie sprawdził się ani jeden ani drugi sposób

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Taa... a potem zęby są jeszcze bardziej podatne na przebarwienia bo przez takie ciągłe czyszczenie sodą ciągle się osłabiają. Raz można tak zrobić aczkolwiek ja nie polecam walenia takich ilości sody i mycia nią zębów.

Nikczemny

Logiczne, ze nie polecasz bo nie mialbys klientow

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

z tą sodą akurat ma rację, miałam osunięte szkliwo i musiałam lakierować zęby- a to wydatek i to nie całkiem mały;) dentysta stwierdził, że to właśnie soda....fakt- miałam nadwrażliwe zęby od niej...Jestem zdania, że warto zainwestowac w profesjonalne i bezpieczne wybielanie

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami


Fail. Totalne pudło i to na maksa. Jak chcesz coś sugerować to najpierw sprawdź o czym jest moja strona i gdzie ja tam niby klientów łowię? No tak... koncerny farmaceutyczne robią dla mnie ściepę żebym pisał o produktach do wybielania. Kocham takich ludzi.

Nikczemny

Niestety na Twojej stronce jest bardzo niewiele informacji i to bardzo ogolnych, zadnych konkretow. Mam nadzieje, ze wkrotce to sie zmieni i bedzie mozna znalezc na niej duzo interesujacych i przydatnych porad.Jak na razie nie przekonales mnie, ze soda bardziej niszczy szkliwo niz np. paski wybielajace badz zele nie wspominajac o piciu napoi gazowanych, cytrusowych i bialego wina. Moze wlasnie bardziej warto przestrzec przed niektorymi produktami, moze w nich tkwi przyczyna a nie w tej nieszczesnej sodzie?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

k

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

sodę za dawnych czasów moja Ś.P babcia używała do mycia toalety. to mogę sobie jedynie wyobrazić , co może zrobic z zębami, skoro świetnie oczyszczała kamień z ubikacji..

katy24-24

Soda kosmetyczna a soda kuchenna to sa dwie rozne rzeczy. To wlasnie kosmetyczna uzywa sie do czyszczenia, mozna czyscic pralke, zmywarke, frytkownice i nawet wc jak ktos chce ale kuchenna- jadalna to raczej do tego sie nie nadaje i mierne rezultaty z pewnoscia przynosi .

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

sodę za dawnych czasów moja Ś.P babcia używała do mycia toalety. to mogę sobie jedynie wyobrazić , co może zrobic z zębami, skoro świetnie oczyszczała kamień z ubikacji..

katy24-24

Soda kosmetyczna a soda kuchenna to sa dwie rozne rzeczy. To wlasnie kosmetyczna uzywa sie do czyszczenia, mozna czyscic pralke, zmywarke, frytkownice i nawet wc jak ktos chce ale kuchenna- jadalna to raczej do tego sie nie nadaje i mierne rezultaty z pewnoscia przynosi .

nie nie megi.. właśnie na odwrót..o sodzie kosmetycznej nie słyszałam , ale na pewno chodziło mi o sodę oczyszczoną (kuchenną)..kiedyś nawet na opakowaniu na sodzie sklepowej było napisane, że idealna do czyszczenia np srebra.

tutaj co nieco :

Zastosowanie sody oczyszczonej w sprzątaniu:

czyszczenie kuchenki – wierzch kuchenki: czyścić pastą z sody za pomocą gąbki, przypalone resztki namoczyć wodą, a następnie dokładnie posypać sodą i po chwili usunąć brud; wnętrze piekarnika: czyścić pastą z sody przy użyciu gąbki, szybę w klapie piekarnika posypać sodą, przykryć mokrym ręcznikiem papierowym, po chwili usunąć ręcznik, a szybę wytrzeć wilgotną gąbką; ruszt z piekarnika (i z grilla): szorować pastą z sody przy użyciu gąbki, po kwadransie dokładnie spłukać (UWAGA! ruszt od grilla wypalić przed kontaktem z żywnością)
czyszczenie kuchenki mikrofalowej – wodę z dodatkiem kilku łyżeczek sody gotować w kuchence około cztery minuty, następnie wytrzeć ścianki kuchenki gąbką lub papierowymi ręcznikami; gdy kuchenka nie jest używana, można w niej trzymać miseczkę z sodą do pochłaniania zapachów
usuwanie spalenizny z garnków – na dno garnka nalać wody, zagotować, wyłączyć, wsypać pół szklanki sody i zostawić na noc, a rano wodę wylać i wypłukać garnek
mycie butelek po oleju i occie – wsypać sodę na dno butelki, potrząsnąć i zostawić do wchłonięcia przez pozostałości, a następnie wypłukać butelkę
usuwanie osadu z kawy i herbaty – zabrudzone miejsca na dzbankach i naczyniach wyczyścić gąbką pastą z sody
usuwanie zapachów z lodówki – łyżkę sody wsypać do miseczki, zalać taką ilością wody, aby soda się rozpuściła, i włożyć miseczkę do lodówki na kilka godzin
usuwanie zapachu z pojemników do żywności – pojemnik napełnić bardzo gorącą wodą, wsypać łyżkę sody, dolać łyżkę octu i kilka kropli detergentu, zostawić na co najmniej pięć minut, a w razie potrzeby nawet na całą noc, następnie pojemnik dokładnie wypłukać
czyszczenie kafelków – posypać kafelki sodą i wyszorować szorstką stroną gąbki; dla wzmocnienia efektu można dodać odrobinę płynu do czyszczenia łazienek
czyszczenie kabiny prysznicowej – spryskać drzwi octem, po kilku minutach wyszorować gąbką z sodą, następnie spłukać
czyszczenie sedesu – zasypać muszlę sodą i wyszorować szczotką; efekt można wzmocnić dodając do sody octu
usuwanie kamienia ze słuchawki prysznicowej – do plastikowej torebki wsypać ćwierć szklanki sody i wlać szklankę octu, do środka włożyć słuchawkę, torebkę zawiązać, po godzinie torebkę zdjąć, a słuchawkę opłukać
czyszczenie sreber, zapalniczek, fug, armatury, naczyń, urządzeń – nasypać sody na wilgotną ściereczkę lub szczotkę i pocierać do usunięcia osadów
odrdzewianie śrubek – zardzewiałe miejsca posypać sodą i polać octem, a kiedy mieszanka przestanie bulgotać, wyszorować szczoteczką
czyszczenie biżuterii srebrnej – wymieszać pastę z sody z odrobiną delikatnego środka myjącego (np. szamponu, płynu do mycia naczyń), nałożyć mieszankę na biżuterię i czyścić,pocierając szmatką lub szczoteczką
czyszczenie biżuterii złotej – posypać biżuterię sodą, polać octem i wypłukać (UWAGA! ten sposób nie jest odpowiedni do czyszczenia kamieni jubilerskich i sztucznych pereł)
wybielanie ubrań lub wzmacnianie kolorów – dodać pół szklanki sody do płynu do prania (UWAGA! sposób nie działa podczas prania w proszku)
zastępowanie płynu do płukania tkanin – zamiast płynu wsypać pół szklanki sody
usuwanie z tkanin plam z potu i smoły – w zabrudzone miejsca wetrzeć pastę z sody
usuwanie z tkanin plam z krwi – w namoczoną plamę wetrzeć pastę z sody
usuwanie z tkanin plam z soków i wina – posypać plamy sodą, a następnie zalać je wrzątkiem
odświeżanie dywanów i wycieraczek – równomiernie posypać sodą dywan lub wycieraczkę, zostawić na noc, rano powierzchnię odkurzyć
usuwanie zapachu z obuwia – wsypać sodę do butów na całą noc, rano wysypać, buty wyczyścić
usuwanie zapachu z rur kanalizacyjnych – wsypać sodę i zalać wrzątkiem
odtykanie rur kanalizacyjnych – do odpływu wsypać szklankę sody, zalać ją szklanką gorącego octu i spłukać po kilku minutach litrem gorącej wody, w razie potrzeby czynności powtórzyć
usuwanie z podłogi plam z oleju samochodowego – polać plamę rozcieńczalnikiem i posypać sodą, zostawić na noc, rano zmieść sodę
usuwanie rozcieńczalnika z narzędzi – namoczyć narzędzia w roztworze sody
usuwanie zapachu z kompostownika – posypać odpadki sodą

ps..ciekawe czemu nie ma nic w google na temat sody kosmetycznej hm...masakra do ilu rzeczy może się przydać soda oczyszczona..

http://dziecisawazne.pl/dom-bez-chemii- ... zyszczona/

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

nie nie megi.. właśnie na odwrót..o sodzie kosmetycznej nie słyszałam , ale na pewno chodziło mi o sodę oczyszczoną (kuchenną)..kiedyś nawet na opakowaniu na sodzie sklepowej było napisane, że idealna do czyszczenia np srebra..
tutaj co nieco :
http://dziecisawazne.pl/dom-bez-chemii- ... zczona/....

ps..ciekawe czemu nie ma nic w google na temat sody kosmetycznej hm...

katy24-24

Soda kuchenna czyszczona

NaHCO3 Wodorowęglan sodu bywa też nazywany kwaśnym węglanem sodu. Ta nazwa jest bardzo myląca, gdyż w rzeczywistości wodny roztwór wodorowęglanu sodu ma odczyn słabo alkaliczny i zachowuje się w wielu reakcjach jak słaba zasada.

Znajduje sie w proszku do pieczenia, w wielu pastach do zebow, jest dobra na zgage i na kaca , 1 lyzeczke rozpuszcza sie ze szklanka wody i sie wypija.
Apropos czyszczenia srebra - ja wlasnie czyszcze srebro pasta do zebow

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wodorow%C4%99glan_sodu

Soda zwykla (kosmetyczna/drogeryjna)

NA2CO3 Weglan Sodu z wieloma dodatkami. Stosuje się go do wyrobu szkła oraz papieru. Wykorzystuje się go również w produkcji mydła i środków piorących. Jest stosowany do zmiękczania wody. Ponadto jest wykorzystywany w garbarstwie, papiernictwie, w syntezach chemicznych i w laboratoriach jako odczynnik chemiczny

Ja kupuje ta sode w Holandii na stoisku drogeryjnym. Wlasnie ta sode uzywamy tu do czyszczenia wyzej podanych przeze mnie przedmiotow zmywarki, pralki, frytkownicy itd. Jest tez dobra na roznego rodzaju rany. Jezeli ktos ma zastrzal czy jakas drzazge lub szklo w nodze lub rece to po prostu wsypuje sie ta sode do cieplej wody i moczy sie. Nie jest ona tak mialka jak soda kuchenna, sa to dosc duze krysztalki, grubsze niz sol kamienna.

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99glan_sodu

Uwaga, nie mylic nigdy z Soda kaustyczna - wodorotlenek sodowy NaOH żrące!!!!

Oddziaływanie w postaci pyłu, pary lub aerozolu wywołuje ból i łzawienie oczu, uczucie pieczenia w nosie i gardle, kaszel, uczucie duszenia się. Skażenie skóry wywołuje ból, zaczerwienienie, oparzenie chemiczne z pęcherzami i martwicą. Rozległe skażenie skóry może spowodować wstrząs lub zapaść. Skażenie oczu pyłem lub roztworem powoduje zniszczenie aparatu ochronnego oczu, oparzenie gałki ocznej – rogówki i głębszych struktur oka. Wniknięcie drogą pokarmową wywołuje oparzenie błony śluzowej jamy ustnej gardła i dalszych części przewodu pokarmowego z ryzykiem uszkodzenia lub perforacji ścian, krwotoku, wstrząsu i zgonu. W wypadku zatrucia podaje się tlen wziewnie i pyralginę pozajelitowo, z następującym leczeniem objawowym.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wodorotlenek_sodu

Ps. Kathy podany przez Ciebie link nie dziala, zerknij

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

już działa .coś mi literki zgubiło..:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: