BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

  • 2012-04-18, o 22:46
  • 60
  • 25 524
  • 35
  • 50

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

No tak, tylko w Holandii kupujemy sode w drogerii w workach kilogramowych a sode kuchenna kupuje w polskim sklepie w woreczku 80g . Jak wleje do miski cieplej wody i garsc sody to moge sobie nogi wymoczyc zeby skora zmiekla lub tak jak pisalam wczesniej przy zastrzale lub gdy weszlo szklo, ladnie rana sie otworzy i mozna usunac obce cialo, a czesto samo wylezie wiec to nie jest zaden zracy srodek ze mi skore rozpusci . Jak czyszcze zmywarke lub frytkownice to wsypuje sode i puszczam intensywny program i to wszystko tam sie "pierze" w wysokiej temperaturze. To samo frytkownica - woda plus soda i wlaczam na ful na pol godziny. Przypalony garnek - tez w ten sposob. Czyli ma wiele zastosowan, rowniez na zgage i gardla nie wypali. W koncu jest w skladzie past do zebow to chyba nie jest taka szkodliwa?

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Jak to jest z ta sodą, może zniszczyć szkliwo, czy nie? Na YouTube jest masa filmików, w których dziewczyny zachwalają tą własnie metodę wybielania zębów, no i maja piekne białe zęby. Z kolei na róznych forach odradzają tego, zeby sobie nie zniszczyć szkliwa. Jeśli nawet troche szkliwa sie zetrze, to czy już się nie odbuduje? Zastanawia mnie to, bo jak byłam mała uszczerbiła mi sie lekko jedynka, a mimo to miałam tam później szkliwo. Po latach pewna dentysstka, stwierdziła, że mam taki krzywy, to mi podpiłowała (teraz też mam tam szkliwo)... zupełnie jak w "Nic śmiesznego"
"- Co pani wyrabia?
- Takie jakieś miał pan długie, to podpiłowałam.
- Ale... Co pani na głowę upadła?! Przecież to zdrowe zęby chyba, nie?!!
- No tak.
- No to... żeby piłować jak jakiemuś zającu?!!
- Zającowi
- Zającowi?!!
- Zęby ma pan wilcze, a zgryz zajęczy. Kiedyś to by się panu taka szczęka zakleszczyła na amen.
- Jak się pani do zająca... do pacjenta! co se pani wyobraża!
- No dobrze już, idź pan."

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Ja zawsze by usunąć taki nalot to szoruję grubą sola kuchenna ale tak raz w mcu max!

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Ja stosowałam plastry blendamet - polecam, wybielają! Kosztuja ok 70 zł ale opłaca się - do tego pasta Denivit za 8zl. Mam bialutkie zęby. Plastry zakupiłam po tym jak moja koleżanka je wypróbowała-efekt był niesamowity i dlatego sama spróbowałam.

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Każda metoda będzie miała jakieś tam efekty uboczne. Nie ma bata, żeby w krótkim czasie wybielić sobie zęby, i żeby nie niosło to ze sobą jakichś tam konsekwencji. No bo jak? Nawet najdroższe zabiegowe wybielanie, pewne konsekwencje ze sobą niesie!

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

ja nie chce az tak bardzo i często wybielac zębów boje sie ze potem będę bardziej podatne na uszkodzenia i próchnicę ,częste wybielanie jest szkodliwe dla zębów a nawet bardzo ,wystarczy poczyć w internecie

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

raz na jakiś czas szczotkuje je sodą, działa:) ale to kilka razy w roku

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Nigdy nie pomyślałabym o czyszczeniu zębów soda, może kiedyś wypróbuję :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

Tanio i skutecznie (pod warunkiem regularnego stosowania): mycie zębów węglem aktywnym z apteki :)

Re: BIELSZE ZEBY-domowymi sprawdzonymi sposobami

ja używam węgla aktywnego :) ładnie redukuje przebarwienia po herbacie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: