Azjatycka uroda

  • 2015-10-08, o 14:46
  • 39
  • 10 317
  • 24
  • 36

Azjatycka uroda

Od jakiegoś czasu zachwycam się urodą azjatek. Mają zawsze ładną, czystą i zadbaną cerę, bez wyprysków czy plam. No i często mimo wieku nie widać u nich zmarszczek! Jak myślicie co trzeba zrobić, aby osiągnąć ten efekt? :)

Re: Azjatycka uroda

Hmm myślę że to kwestia diety :) ale szczerze mówiąc nie widziałam żadnej Azjatki na żywo wiec nie mogę powiedzieć że zawsze maja zadbaną twarz bo ocenianie po zdjęciu mija się z celem :)

Re: Azjatycka uroda

Mi też się bardzo podoba ich uroda :) Myślę że to jest kwestia zdrowego odżywiania się i dbania o skórę :)

Re: Azjatycka uroda

Mi sie podoba taka uroda, ale w amerykanskim wydaniu, w amerykanskim stylu jak przykladowo Cayla Cadorna, bo ogolnie Azjatki kojarza mi sie z obleszką troche ;p, z gestymi wlosami pod pachami i wystajacymi z majtochów ;p

Re: Azjatycka uroda

Dieta. Oni wlewają w siebie litry zielonej herbaty - prawdziwej. Dużo ryb, ryż, itd.  

Re: Azjatycka uroda

zazdroszcze im urody ;)

Re: Azjatycka uroda

Ja tak samo :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Azjatycka uroda

Azjatki wyglądają tak ładnie dopiero po nałożeniu ogromnej warstwy makijażu ;) widziałam wiele takich zdjęć przed i po.

Re: Azjatycka uroda

co nie zmienia faktu, ze azjatycki rynek kosmetyczny jest skuteczniejszy w dzialaniu niz zachodni

Re: Azjatycka uroda

Jedzą dużo ryb i nie przejadają się Wiadomo, że te z fotografi Japan style są piękne, ale... większość jest tragicznie brzydka i ma ogromne, płaskie twarze Fuuuj

Re: Azjatycka uroda

Jedzą dużo ryb i nie przejadają się Wiadomo, że te z fotografi Japan style są piękne, ale... większość jest tragicznie brzydka i ma ogromne, płaskie twarze Fuuuj
2015-10-27 23:56:58 autor Jarczan

Zgadzam się

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: