Asortyment od Zoevy

  • 2015-09-02, o 14:43
  • 50
  • 24 294
  • 34
  • 46

Asortyment od Zoevy

Mam pytanie do Pani Moniki i całego zespołu LMU. Czy pojawią się tutaj w sklepie pędzle lub zestawy od Zoevy? :)

Nie da się ukryć, że za jakiś czas na pewno skuszę się na dobór jakiegoś zestawu, albo pojedynczych rzeczy, a nie chcę się rozstawać ze swoim ulubionym sklepem. :)

 

Coś mi się wydaje, że oprócz mnie znalazłyby się inne chętne osoby na zakup, bo po testach na żywo stwierdzam że te pędzelki są świetne i muszę pomału zdradzić nasze Hakuro i Kavai na rzecz Zoevy. ;)

Re: Asortyment od Zoevy

ja z chęcią dołączam się do tej prośby/pytania bo również mam juz upatrzone modele pędzli zoeva które w najblizszej przyszłości zakupie. swoją drogą dziwie się ze nie ma tu w asortymencie zoevy.

Re: Asortyment od Zoevy

zgadzam się z Wami dziewczyny jak też się dziwie że tych pędzli nie ma dostepnych w sklepie no ale cóż moze kiedyś będą .

Re: Asortyment od Zoevy

ja również myśle od jakiegoś czasu o zakupie tych pędzli choc do najtańszych nie należą ale to inwestycja na lata ,tylko tu ich nie ma wiec będę musiała poszukac w innym sklepie internetowym.

Re: Asortyment od Zoevy

Niestety dziewczyny w najbliższym czasie Zoeva nie będzie dostępna.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Asortyment od Zoevy

w najblizszym czasie nie będzie dostępna ale mniej wiecej jest to okres 2 - 3 czy 6 lub więcej miesięcy ?

Re: Asortyment od Zoevy

Też uważam,że powinny tu być produkty i pędzle tej firmy. Jest teraz bardzo popularna i z tego co wiadomo bardzo dobra więc też się dziwię. Swoją drogą pamiętam,że były tutaj pędzle tej marki i nagle nie ma. A szkoda.

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Asortyment od Zoevy

Również dołączam się do prośby o pojawienie się produktów marki Zoeva. nie ma wiele miejsc w internecie, gdzie można zakupić pędzle i kosmetyki tej marki. Mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogły zakupić pędzle i na przykład świetne jakościowo paletki cieni właśnie tutaj.

Re: Asortyment od Zoevy

Również dołączam się do prośby o pojawienie się produktów marki Zoeva. nie ma wiele miejsc w internecie, gdzie można zakupić pędzle i kosmetyki tej marki. Mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogły zakupić pędzle i na przykład świetne jakościowo paletki cieni właśnie tutaj.

2015-09-08 11:19:51 autor perla

również nadzieję że Zoeva wróci do sklepu. Jeszcze rok temu była ;(

Re: Asortyment od Zoevy

MałgosiaGosia nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. 

Re: Asortyment od Zoevy

ojej też liczyłam na to, że kupię u Was Zoevę :( pamiętam, że jakiś czas temu kupowałam kilka pędzelków... szkoda :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: