Ampułki z Placentą

  • 2013-11-29, o 00:28
  • 46
  • 19 214
  • 26
  • 42

Ampułki z Placentą

Czy ktoras z Was slyszala o nich, moze ktos ze znajomych uzywal a moze ktoras z Was? :

http://www.anwen.pl/2013/07/walka-z-zak ... centa.html

Moja Mama ma bardzo slabe wlosy a szczegolnie na czubku glowy. Czy skoro dzialaja na zakola to czy zadzialalyby na taki "placek" na czubku glowy ? Mama probowala juz rozne preparaty ale jak dotad bez skutku.
No i jak ten sklad ? Jakie to lozysko bo czytam - ludzkie, "ze swini" taka tez opinie czytalam, z bambusa ? Bo mi sie wydaje ze ludzkie, duzo kosmetykow produkuje sie z lozyska kobiety. Ja bym nie miala problemu ze stosowaniem kosmetykow z lozyska nawet swinskiego ale czytam komentarze typu "fuuuuj !!! " . Co o tym myslicie ? Bo jesli warto to na mowie Mame na zakup tych ampulek

Re: Ampułki z Placentą

moja koleżanka to stosowała i sobie chwali ale z tego co słyszałam to na jedna osobe działa dobrze a u innej nie będzie żadnych efektów

Re: Ampułki z Placentą

to kwesita szczęścia albo sie trafi albo nie

Re: Ampułki z Placentą

Wlasnie pare dni temu je zamowilam i czekam :D nie spodziewam sie gestej czupryny po nich, ale chociaz bede miala czyste sumienie ze pomagam swoim trzem wlosom na krzyz :D zdam relacje z efektow ( jesli jakies beda:P )

Re: Ampułki z Placentą

Wlasnie pare dni temu je zamowilam i czekam :D nie spodziewam sie gestej czupryny po nich, ale chociaz bede miala czyste sumienie ze pomagam swoim trzem wlosom na krzyz :D zdam relacje z efektow ( jesli jakies beda:P )

2015-08-14 22:02:04 autor domisel

Daj znać jak się sprawdzą :)

Re: Ampułki z Placentą

Ja też czekam z niecierpliwością na infomację, mam takie cieniutkie włosy, że każda próba pomocy jest warta :D

Re: Ampułki z Placentą

Placenta mnie nie przekonuje, kiedyś namawiałą mnie fryzjerka. Wolę maski mleczne, algowe, czekoladowe i bananowe. 

Re: Ampułki z Placentą

ja tam wole naturalne kosmetyki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ampułki z Placentą

zależnie od osoby, mojej ciostrze pasuje, natomiast mi nie bardzo

Re: Ampułki z Placentą

musze sobie cos zakupić

Re: Ampułki z Placentą

Co prawda nie naturalny skład , ale Long4Lashes też teraz wprowadziło linię kosmetyków do włosów, po sukcesie odżywki, może warto zastanowić się nad nią?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: