Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

  • 2011-10-31, o 16:50
  • 31
  • 13 155
  • 22
  • 28

Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

Dziewczyny zastanawim sie nad bevoxylem a Acne derm...ktory wybrac waszym zdaniem?
moja skora jest: mieszana-raczej w tlusta wpadajaca ,wrazliwa-mam takie zaczerwinienia przy skrzydelkach nosa,pory,wagry w miejscach blizn ,takie jakby zaczerwienienia
Co polecicie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybr

A na co chcesz stosować owe preparaty ?
Terapia przeciwtrądzikowa i/lub przeciwprzebarwieniowa to to długa zabawa więc trzeba tutaj cierpliwości.
Brevoxyl może Cię podrażnić skoro masz skłonność do zaczerwienień. Jakoś sceptycznie podchodzę do nadtlenku benzoilu.
Możesz próbować od Acne-Derm\'u. Przyjaźniejszą postać ma Skinoren żel ale cenę już nie. Oba działają tak samo tylko, że u niektórych osób jeden lub drugi preparat może być po prostu lepiej tolerowany przez skórę.

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybr

A na co chcesz stosować owe preparaty ?
Terapia przeciwtrądzikowa i/lub przeciwprzebarwieniowa to to długa zabawa więc trzeba tutaj cierpliwości.
Brevoxyl może Cię podrażnić skoro masz skłonność do zaczerwienień. Jakoś sceptycznie podchodzę do nadtlenku benzoilu.
Możesz próbować od Acne-Derm\'u. Przyjaźniejszą postać ma Skinoren żel ale cenę już nie. Oba działają tak samo tylko, że u niektórych osób jeden lub drugi preparat może być po prostu lepiej tolerowany przez skórę.

lily

Czyli Skinoren nadaje sie dla cery wrazliwej? a Acne Derm juz nie?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybr

Skinoren i Acne-Derm to specyfiki zawierające tę samą substancję czynną, tyle że Skinoren występuje również pod postacią żelu, co niektóre osoby sobie chwalą. A według mnie w postaci kremu Acne-Derm nie jest wcale gorszy bo szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy.
Brevoxyl za to chyba jest najbardziej pospolitą, najtańszą opcją, i sądzę, że zwykle nie tak dobrze trafioną

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

nie używałam ani jednego ani drugiego

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

Nie miałam żadnego ale sporo dobrego czytałam o Acne Derm :)

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

czy ja wiem czy warto

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

Acne Derm byl bardzo dobry ake chyba go wycofali jakis czas temu

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

Nie używałam niestety :(

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

Acne Derm nie zrobił nic, ani nie zaszkodzil ani nie poprawił.

Re: Acne Derm czy Brevoxyl a moze Skinoren w zelu ktory wybrac?

skinoren zel dziala najlepiej na mojej cerze, przetestowalam wszystkie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: