AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

  • 2014-05-17, o 21:51
  • 60
  • 40 425
  • 33
  • 48

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

http://www.eurobon.pl/deal/1999/lok%C3%B3wka-chb-pro-perfekt-curl-idealne-loki/

Ja sie chyba skusze jak uda mi sie dostac w przystepnej cenie .

megi1828

O też bym się skusiła

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

extra, mam zwykla lokowke, i bardzo lubie miec loki, ale bardzo szybko mi sie wlosy prostuja, pomaga mi troche jeszcze sray bielendy graffiti do utrwalania, bo nie zlepia wlosow i wygladaja naturalnie, ale taki sprzet chetnie bym przygarnela

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

Ja osobiście zawsze bałam się tych urządzeń do kręcenia włosów, że się spalą i włosy przy okazji

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

Jakoś nie jestem przekonana do nowych urządzeń do kręcenia loków, co chwila jest coś nowego.. a i tanią sprawą to nie jest :) Zdecydowanie zostanę przy tradycyjnej lokówce, wałkach i innych domowych sposobach na loki :)

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

ja na szczęście nieszczęście nie mam tego problemu z zakupem lokówki bo zwyczajnie w lokach wygladam beznadziejnie wiec zostają mi proste włosy

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

Ja natomiast w naprawde prostych włosach wyglądam jakby ktoś wylał mi wiadro wody na głowę, włosy tak mi przylegają do głowy że aż mi to przeszkadza, dlatego albo prostuję same końce (czym bardzo je niszczę) albo wcale :)

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

ja nie musze mieć żadnych urzadzeń bo mam z natury kręcone włosy

Re: AIR CURLER- urządzenie do kręcenia włosów

:)

Może Jestem nie dowiarkiem, ale wątpię, że to działa. Choćby dlatego, że włosy zwinięte w rulonik i suszone z każdej strony tworzą po rozkręceniu Kołtoń nie kok

Nie działa :(
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: