A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

  • 2012-04-26, o 00:32
  • 51
  • 19 193
  • 29
  • 44

A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

Bardzo mi sie marza sexy zgrabne nogi

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

hmmm .. mi też! dzięki 30-dniowym ćwiczeniom z Jillian Michaels + bieganiu już za niedługo będę mieć taki chude o jakich marzę a do tego płaski brzuszek! niestety czy będą zgrabne i sexy o tym będzie musiała zdecydować płeć przeciwna

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

hmmm .. mi też! dzięki 30-dniowym ćwiczeniom z Jillian Michaels + bieganiu już za niedługo będę mieć taki chude o jakich marzę a do tego płaski brzuszek! niestety czy będą zgrabne i sexy o tym będzie musiała zdecydować płeć przeciwna

KamiluŚkaa

Oooo nie nie nie na pewno nie zbyt dużo swobody facetom pozostawiasz
Jak Ty stwierdzisz ,że będą super to tak będzie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

Powodzenia ZYCZE S E X Y Z G R A B N E N O G I mmmmm

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

no na pewno

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

a ja mam jakie mam i nic z nimi nie mam zamiaru robić

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

Ja też jakichś pięknych nie mam ale przeszkadzaja mi moje wielkie uda, dlatego staram się ćwiczyć :)

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

Ja mam akurat bardzo szczupłe nogi, ale nietety jest na nich trochę cellulitu :(

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

Ja też mam szczupłe nogi, ale niestety także ten przeklęty cellulit.... Mini spódniczki i kuse szorty raczej odpadają. Nie pomaga ani dieta, ani ćwiczenia, ani masowanie. Po prostu ręce opadają...

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

jeśli chodzi o ćwiczenia to polecam Miley Cyrus Sexy Legs :)

Re: A mi sie MARZA Sexy Zgrabne Nogi

ja również mam celulit i nie zamierzam nic z tym robić sa gorsze rzeczy w zyciu i nie mam zamiaru sie tym przejmować ,i tak nie nosze króciutkich spódniczek bo one nie sa w moim stylu...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: