A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

  • 2011-04-01, o 13:23
  • 94
  • 31 107
  • 50
  • 75

A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

W USA coraz większa popularnością cieszą się konkursy piękności dla małych dziewczynek. Jednak na ich twarzyczki nakładany jest dość spory makijaż . Dla mnie tego jest za dużo. A dziewczynki wyglądają jak laleczki

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

a potem sie ludzie dziwia ze tyle zboczeńców dzieci porywa, jak taka mala dziewczynka wyglada jak dorosla:( to juz za duzo, mysle ze co innego jak dziewczynka podkrada mamie szminke i czasem mama przymknie oko lub wrecz pomaluje malej paznokietki jakims delikatnym brokacikiem na bal karnawalowy, a co innego taki pelny makijaz

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Dla mnie to już jest przesada i myśle że z tymi rodzicami jest cos nie tak... Z dziecka robia zabawke i spełniają swoje (a nie dziecka) ambicje.
powinni czegoś takiego zakazać...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

nie no to jest żenda wręcz smutna głupota rodziców..... na tlc leci program o tych dziewczynkach i pokazują te konkursy.... mamuśka mówi do 6letniej córki, że wygląda sexy w kapeluszu, albo inna 4latce każe kręcić "tyłeczkiem" a te dziewczynki przez takie wychowanie robią się nieznośne, rozkaprysznone i wyniosłe :/ chore na umysle mamusie psują im nie tylko cerę ale i charakter :/

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

prawda prawda prawda,zgadzam sie z poprzedniczkami:)

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Zdecydowanie mam podobny poglad jak wy w tym temacie ;/ strasznie krzywdzą własne dzieci, myślę, że przekonaja się o tym Ci rodzice juz wkrótce "na własnej skórze" ;/ nie mówie jednak, że zawsze malowanie dzieci jest czymś złym - ja ostatnio malowałam 10-latkę z mojego otoczenia na bal przebierańców i to oczywiście była jedyna okazja, kiedy miała pomalowane lekko oczka i usta

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

nie no to jest żenda wręcz smutna głupota rodziców..... na tlc leci program o tych dziewczynkach i pokazują te konkursy.... mamuśka mówi do 6letniej córki, że wygląda sexy w kapeluszu, albo inna 4latce każe kręcić "tyłeczkiem" a te dziewczynki przez takie wychowanie robią się nieznośne, rozkaprysznone i wyniosłe :/ chore na umysle mamusie psują im nie tylko cerę ale i charakter :/

Izabela

Też obejrzałam ten program kilka razy i...byłam przerażona. To jest totalna przesada! A najbardziej przerażał mnie fakt, że niektóre z tych dziewczynek stwierdzały, że chcą już się tak malować na co dzień, albo są tak rozkapryszone, że wpadają w histerię, gdy nie wygrają konkursu. Zamiast dać dzieciakom normalne dzieciństwo to ciągają je od 5 rano i wcześniej po fryzjerkach, kosmetyczkach, albo pędzą kilkadziesiąt kilometrów na taki pokaz. Tragedia... Owszem, wyglądają one słodko, ale bądźmy szczerzy, z tych słodkich maluszków wyrosną rozkapryszone, źle wychowane, imprezujące nastolatki. I aż strach pomyśleć, co będą robić swoim dzieciom

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

To jest chore. Ta mala miss zostala zamordowana 10 lat temu:

http://www.crabbygolightly.com/images/jonbenet_ramsey.jpg

Jesli ktos ma ochote poczytac:

http://natropie.onet.pl/crimestory/mord ... tykul.html

Teraz to podaja rozne fakty, ale ja pamietam, ze wtedy podawali, ze mala byla w pozycji na kolanach przywiazana do krzesla i od tylu gwalcona i przy kazdym ruchu gwalciciela petla, ktora miala na szyi zaciskala sie. Rodzice zachowywali sie dziwnie, nie wygladali na zbyt zmartwionych, najwazniejsze dla nich bylo udzielanie wywiadow w tv, nie bylo tez zadnych sladow wlamania...

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Sprawa zamordowania tej dziewczynki została ponownie otwarta w październiku 2010r.
To okropne:(

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Dla mnie to przerażające..ta historia:/
Dziewczynki w takim wieku powinny mieć czas dla siebie, swoje dzieciństwo i zabawy a nie występować w konkursach i czuć się jak dorosłe

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Dokładnie zgadzam się z Twoim zdaniem, dzieci w takim wieku powinny biegać po placu zabaw a nie po wybiegach...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: