-49% Rossmann

  • 2015-05-02, o 01:32
  • 52
  • 20 149
  • 27
  • 39

-49% Rossmann

Dziewczyny jak wiadomo zbliża się wielkimi krokami promocja m.in. na odżywki. Chciałabym spytać co polecacie - a jest dostępne w sklepie na stanie? (Można sprawdzić online na stronie). Proszę, wszystko byle nie 8w1 Eveline. Pilnie potrzebuję czegoś co wzmocni paznokcie i jednocześnie będzie służyć jako baza pod lakiery kolorowe. Tutaj niestety nie znalazłam nic, czego bym nie miała (w swojej półce cenowej). Pozdrawiam

Re: -49% Rossmann

Czytałam kiedyś sporo dobrego o odżywkach Wibo, ale nie pamiętam dokładnie których, gdzieś mam zapisany link do tamtych recenzji wiec jesli chcesz to mogę poszperać :)

Re: -49% Rossmann

Jak najbardziej :)

Re: -49% Rossmann

Ktoś coś wie?

Re: -49% Rossmann

Ja używam tylko 8w1, teraz przerzucam się na GOlden Rose Black Diamond więc jeśli chodzi o odżywki z Rossmana to nie wiem co Ci polecić oprócz Eveline. ;p kiedyś miałam taką diamentową, ale też tej firmy więc nie wiem czy też nie ma jakiegoś formaldehydu albo czegoś takiego w składzie ;p

Re: -49% Rossmann

ja też obkupiłam się na promocjach w rossmannie:)

Re: -49% Rossmann

Na promocji kupiłam dwa lakiery do paznokci z Maybelline, czerwony i pudrowy roz :) Zaplacilam niecale 20 zl! :)

Re: -49% Rossmann

Ja nie wspomnę ile kupiłam, bo się wstydzę...naprawdę sporo (devil) 

Re: -49% Rossmann

Ja też tym razem przesadziłam z ilością zakupionych rzeczy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: -49% Rossmann

ja zakupiłam w sumie 22 produkty chociaz niewiem czy to duzo czy mało porównując z innymi dziewczynami ,ale mam zapas na pół roku

Re: -49% Rossmann

Ja kupiłam tylko jedną rzecz.. tusz bo aktualnie był mi potrzebny. Nie kupowałam nic innego bo stwiedziłam że oszczędzam i nie mogę szaleć i o dziwo się udało :) Ale wy pochwalcie się swoimi łowami :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: