4 long lashes dla włosów

  • 2015-11-27, o 23:43
  • 41
  • 42 680
  • 34
  • 38

4 long lashes dla włosów

Cześć dziewczyny ! :D

Od jakiegoś czasu borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów ;( w ciągu ostatniego pół roku straciłam dosłownie połowe włosów.. domyślam się, że to wszystko przez prostownice i stres, próbowałam wielu rzeczy, żeby zachamować ich wypadanie ale nic nie pomaga.. .W ostatnim czasie zakupiłam szampon, odżywkę i serum stymulujące wzrost włosów z serii 4long lashes. Wcześniej używałam serum do rzęs i byłam mega zadowolona z efektów (inlove)  Mam nadzieję, że seria do włosów mnie nie zawiedzie.. i tutaj pytanie do Was :) stosowałyście już kiedyś te produkty ? Jaka jest wasza opinia na ich temat ? 

Re: 4 long lashes dla włosów

a po co kupować takie produkty skoro mozesz kupić sobie tańsze i naturalne , olejki (z rozmarynu , lawendy , cedru ,rumianku, czy kiełków pszenicy) świetnie działają na włosy, są rownież naturalną ochroną UV jak również stymulują cebulki wlosa do odbuwowy i regeneracji.

Re: 4 long lashes dla włosów

ja własnie niedawno zakupiłam olejek z kiełków pszenicy na moje brwi i codziennie je nim smaruje.przynajmniej jak go odstawie to nie wróci efekt wcześniejszy jak to jest w przypadku odzywki long 4 lashes.

Re: 4 long lashes dla włosów

Kup sobie tabletki Biotebal, włosy po nich rosną jak szalone. Warto się wspomagać od środka.

Jeśli chodzi bo Long4Lashes to mam jedynie odżywkę do rzęs, którą bardzo lubię.

Re: 4 long lashes dla włosów

Tez stosowalam kosmetyki przeciw wypadaniu z serii seboratin czy jakos tak

Re: 4 long lashes dla włosów

Ciekawa jestem jak to może się sprawdzić.

Re: 4 long lashes dla włosów

Tyle że po l4l to wszystko wróci

Re: 4 long lashes dla włosów

luboę bardzo

Re: 4 long lashes dla włosów

Jest to drogi produkt

Re: 4 long lashes dla włosów

Jeśli włosy wypadają nadmiernie to warto zwrócić się o pomoc do dermatologa, bo coś musi być na rzeczy.

Re: 4 long lashes dla włosów

Kup sobie odżywkę jantar. Mi pomogła. Używałam też kozieradki, ale nabawiłam sie tylko krost na linii włosów i zerowych efektów jeżeli chodzi o wypadanie ;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: