3 kroki clinique

  • 2010-12-01, o 20:16
  • 25
  • 14 369
  • 24
  • 22

3 kroki clinique

Witajcie....
Co myslicie o trzech krokach firmy clinique. Ja osobiscie uzywam tego zestawu i jest naprawde super. jest ten zestaw troche drogi ale moim zdaniem wart swojej ceny,na bardzo dlugo starcza no i mozna dobrac zestaw do swojego rodzaju cery...

Re: 3 kroki clinique

Miałam zestaw 3 kroki clinique (tą zerówkę, jak można to tak nazwac) i mi niestety nie odpowiada,mam skórę wrażliwą, po umyciu twarzy mydełkiem,skóra była napięta,szczypała mnie i była zaczerwieniona.Dużo moich koleżanek sobie chwali owy produkt,ale mi nie pasuje.

Re: 3 kroki clinique

Przyznam sie szczerze, że nie słyszałam nigdy o tych produktach...;/ mogłybyście napisać coś więcej? np. co wchodzi w skład takiego zestawu i w jakiej jest cenie?:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: 3 kroki clinique

W sklad zestawu wchodzi mydełko ( w kostce lub żelu) tonik oraz krem.
Sa różne rodzaje zalezy od rodzaju cery. Ja używam 3 czyli do skóry mieszanej i tłustej
Na początku proponuje zestaw startowy,można go kupić w Sephorze. Koszt tego zestawu to albo 99 zl albo 129,juz nie pamietam. Zestaw startowy starcza na miesiąc.
Ale odrazu nie będzie efektów. Na początku używania skóra na twarzy może być zaczerwieniona.dlatego radze przeczekać ten okres....

Re: 3 kroki clinique

Dzięki za informacje dość drogi ten zestawik ;/ jak pojadę do wielkiego miasta - wstąpię do Sephory i przyjrzę mu się z bliska

Re: 3 kroki clinique

Też nie słyszałam o tych 3krokach..
Kiedyś jedynie oglądałam podkłady z tej firmy, są super- w sumie to za mało powiedziane, ale cena zbija z nóg-do cery mieszanej 189zł...

Re: 3 kroki clinique

eheheh 189?;p to jakaś masakra ;p a cena jak dla gwiazd filmowych bądź bisnesswoman - nie dla śmiertelniczek ;p

Re: 3 kroki clinique

Dokładnie.....może kiedyś będziemy bizneswomen wszystkie i tylko takie sumy będziemy wydawać na kosmetyki...

Re: 3 kroki clinique

Tak pomarzyć sobie mozna Ja również to stosowałam Na początku dało fajny efekt ale szczerze mówiąc zawiodłam sie... za taka cene spodziewałam sie czegos wiecej... Róznie db działają podobne produkty które sa o wiele tasze. Ogólnie ważne jest to ze jak sie stosuje kosmetyki to najlepiej z tej samej lini- wtedy wiemy że składniki nie wejda ze soba w reakcje i wszytsko jest do siebie dobrane. Ale nie zawsze sie tak idealnie trafi żeby wszycho działało...

Re: 3 kroki clinique

Słyszałam od znajomych ,że jedynie dobrze działała ten zestaw do suchej cery a te do mieszanej są z alkoholem i już nie są za fajne szczypią itd...

Re: 3 kroki clinique

Cześć dziewczyny .... ja miałam problemy ze ,skórą próbowałam wszystkiego żeby , oczyscic buzie itd w końcu miałam dosc ,nic nie pomagało i zakupiłam sobie cliniqe krok 2 do cery suchej mieszanej ..... jestem w angli wiec to tu nie jest takie drogie .....i łatwo dostępne idzie się do sklepu i dobieraja ci produkty do twojego typu skóry ....konsultantka ci dobiera i pełno pytań zadaje. Ja kupiłam pakiet startowy i starczył mi na 3 tygodnie ale, uzywałam go tak namiętnie że ,się nie dziwie że starczył tylko na 3 tyg .nic mnie nie szczypało było przyjemne bardzo mycie twarzy tym żelem , tonik zawiera jakieś śladowe ilości alkoholu bo go czuć (mowa o 2 zestawie do cery suchej normalnej)ale nie jest to drażliwe i mi jakoś nie przeszkadzało .....i na koniec krem który jest genialny jest tak zaje..... skóra po nim i wszystko goi i łagodzi i mozna go pod makijaz uzywac genialnie nawilża .... ja jestem zadowolona i lece do sklepu kupić pełno wymiarowe butle i każdy znajdzie cos dla siebie uważam że jest to warte swojej ceny pod warunkiem że dobierze nam to konsultantka ( i normalne że, pierwsze musi byc gorzej a potem lepiej trzeba czasu nie ma cudów nic nie działa od pierwszego nałożenia . Wszystko wyciagnie na wierzch zaskórniki itd a potem goi) pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: