100dniówka

  • 2016-01-26, o 19:44
  • 15
  • 3 502
  • 14
  • 14

100dniówka

hej dziewczyny,

interesuje mnie czy na swoje 100dniówki malowałyście się same, może malowały Was koleżanki/siostry mamy czy wybrałyście się do specjalistki? :)

Re: 100dniówka

Malowałam się sama, co zaskoczyło moje koleżanki, gdy zobaczyły efekt końcowy. :) Sama miałam studniówkę kilka tygodni temu i patrząc na makijaże, nie były one mocne, czy wymyślne. W ogóle mało było makijaży wieczorowych, co mnie trochę zaskoczyło, bo wiele koleżanek z klasy chwaliło się, że idą do kosmetyczki. Więcej osób postawiło na mocne usta, a nie na mocne oczy. Więc jeśli orientujesz się w makijażu, masz produkty, które potrzebujesz, nie ma co przepłacać. Wystarczy parę filmików na YT, pędzle w dłoń i na pewno wyczarujesz coś pięknego. :)

Re: 100dniówka

ja malowałam się sama

Re: 100dniówka

ja malowałam się sama

2016-01-26 19:59:18 autor kloss1

również malowałam się sama

Re: 100dniówka

Jeszcze nie wiem czy będę malować się sama :D

Re: 100dniówka

Ja miałam studniówkę dawno temu. Wybrałam się do specjalistki bo wolałam sama tego nie robić :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: 100dniówka

Nie miałam jeszcze studniówki 

Re: 100dniówka

malowalam sie sama, niestety poszlam do fryzjera i jak od niego wrocilam musiala mnie mama od nowa uczesac bo fryzjerka zrobila na mojej glowie tragedie :D najlepiej jest samemu wszystko robic

Re: 100dniówka

Sama. 

Re: 100dniówka

Sama się malowałam, bo już wtedy przejawiałam zainteresowanie makijażem i po latach muszę przyznać, że wyszło mi to całkiem dobrze :)

Re: 100dniówka

Malowała mnie siostra i wyszło jej to wystarczająco dobrze. Wydaje mi się niezbyt konieczne chodzić do kosmetyyczki przed taką imprezą. Dziś pomalowałabym się sama :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: