Avanti - Promocja 2017

      Wspólnie z AVANTI zapraszamy na wyjątkową akcję promocyjną. W dniach 28.04.2017-31.05.2017 zróbcie zakupy na naszej stronie ze zniżką w wysokości 15%
      Kodu rabatowego szukajcie w najnowszym numerze!
Jesteście fankami makijażowego szaleństwa? A może bardziej skupiacie się na dbaniu o skórę twarzy i ciała? Bez obaw! Znajdziecie u nas wiele ciekawych kosmetyków zarówno pielęgnacyjnych, jak i kolorowych. Wykorzystajcie więc długi weekend, a następnie ciepłe majowe popołudnia na uzupełnieniu swoich kosmetyczek. Tym bardziej, że teraz za zakupy zapłacić można mniej, a  zaoszczędzone pieniądze wydać na inne przyjemności.
Nie zapomnijcie wspomnieć o tym przyjaciółkom i razem poszalejcie w wiosenne wieczory z nową szminką na ustach. Marki, które wybraliśmy, prawdopodobnie znacie, a jeśli nie, warto poznać je właśnie teraz. Być może będzie to miłość od pierwszego wejrzenia i już nigdy nie rozstaniecie się z nowym tuszem do rzęs.
 
Nie zapomnijcie kupić  AVANTI i poszukać kuponu z naszym logo. Poznajmy się i stwórzmy zgrany związek na dłużej. Będzie nam bardzo miło!  
 
Marki objęte promocją:

 

 

 

Szczególnie polecamy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Regulamin
Program lojalnościowy
Polityka prywatności
Koszt dostawy
Kontakt
Zwrot lub wymiana