Makijaż Do Szkoły

35
Makijaż do szkoły

Makijaż do szkoły

Jak co roku, koniec sierpnia wywołuje liczne bóle brzucha i zawroty głowy...a to wszystko przez powrót do szkoły :) Niestety, sama jeszcze pamiętam te czasy pełne grozy (choć było to już dość dawno), gdy po pięknych i leniwych wakacjach trzeba powrócić w szkolne mury...

Odłożyć marzenia na 10 długich miesięcy, wziąć się za siebie, i co gorsza - za naukę ;) I choć w szkole raczej zawsze byłam kujonem - te dwa letnie miesiące były najpiękniejszymi w życiu. Bez stresu i niepokoju przed wywołaniem do odpowiedzi... Teraz, te czasy wspominam z łezką w oku, szczególnie licealne, bo chciałaby się mieć ponownie 17-lat i czerpać z życia ile się da. Z racji tej, że czarować jeszcze nie potrafię, a wehikułu czasu nie skonstruowano, pozostaje mi tylko wspominać.

66
Makijaż do okularów

Makijaż do okularów

Temat doboru oprawek do okularów mamy już "obgadany", teraz kolej na makijaż odpowiedni pod okulary :) i ponieważ coraz większa część społeczeństwa ma problem ze wzrokiem, w konsekwencji czego więcej z nas nosi okulary, postanowiłam nakręcić filmik nawiązujący do tego problemu.

W niniejszym filmiku przedstawiony został makijaż, krok po kroku, dla krótkowidzów, czyli dla tych wszystkich, którzy noszą okulary tzw."minusy". W przypadku właśnie takich szkieł nasze oczy niestety optycznie pomniejszają się. Warto zatem wiedzieć, jak odpowiednio wykonać makijaż, aby nasze oko nie wyglądało na mniejsze, a wręcz dzięki pewnym trikom, powiększyło i "otworzyło" się :). Bardzo istotne przy wykonywaniu tego typu makijażu jest, by korzystać z dużej ilości jasnych kolorów. Powinniśmy zapomnieć raczej o grubej czarnej kresce, która okrąża całe nasze oko, polubmy za to białą (kremową) kreskę wewnątrz oka. Wiem jednak, że niektóre z Was nie potrafią obyć się bez czarnego kajala – dlatego jeśli stwierdzicie, że nie wyjdziecie z domu bez podkreślonego oka, to proponuję tą czarną kredką narysować delikatne kreseczki tuż przy samej linii rzęs – kreska wówczas nie będzie bardzo widoczna, ale zdecydowanie przyciemni tzw."koronę oczu". Jeśli lubicie i dobrze czujecie się w kolorowym makijażu, to jak najbardziej możecie taki również wykonać. W przypadku jednak, gdy nosicie kolorowe, dominujące oprawki, makijaż oka warto wykonać w miarę delikatny, postawić za to na nieskazitelną cerę podkreślone policzki i pomalowane usta.

Jeśli jesteście zainteresowane podobnym makijażem, zapraszam do oglądania :)

120
Niby nic czyli makijaż No make up (nude)

Niby nic czyli makijaż No make up (nude)

Każda kobieta, dziewczyna pragnie wyglądać świeżo i naturalnie, wykorzystując do osiągnięcia tego celu jak najmniejszą ilość produktów kolorowych... Wiem jak trudno wykonać jest taki minimalistyczny makijaż, który z jednej strony pokryje niedoskonałości naszej cery, a z drugiej strony „upiększy nas” i nada zdrowego blasku :) Jeśli zgadzacie się z moimi słowami, to żywię nadzieję, że moja poniższa propozycja makijażowa przypadnie wam do gustu:)

Mowa o makijażu w stylu „nude”, którego wyobrażam sobie właśnie jako coś nad wyraz naturalnego i minimalistycznego :) Poniższy make up jest oczywiście moją interpretacją tego look'u, jeśli macie zatem inne wyobrażenie o tym stylu – to proszę podzielcie się ze mną o tym w komentarzu bądź na forum :)

Miłego oglądania :*

54
Makijaż dzienny

Makijaż dzienny

Po raz kolejny wykonałam dla Was makijaż baardzo delikatny dzienny, który pasować będzie zarówno do szkoły, jak i do pracy.

Zapewne niejedna z Was napisze, że makijaż zbliżony jest do pozostałych wykonanych przeze mnie, jednakże gwarantuję Wam, że ten poniższy jest wyjątkowo delikatny – śmiało wręcz mogę nazwać go „make-up no make-up” :) [dla potwierdzenia przytoczę słowa mojej mamy, która po nakręceniu tego filmiku zapytała się mnie:

„dlaczego nie jesteś pomalowana?”

Jak można się domyślić, makijaż jest wyjątkowo łatwy w wykonaniu - jestem przekonana, że każda osoba będzie w stanie wykonać go bez jakiegokolwiek doświadczenia.

Jego najistotniejszym elementem jest odpowiednie dobranie podkładu, idealne rozsmarowanie go, lekkie wykonturowanie oraz rozświetlenie twarzy (co jest szczególnie ważne w przypadku poszarzałej, zmęczonej buzi). Ponadto dzięki subtelnemu podkreśleniu oka jesteśmy w stanie wydobyć naturalne piękno naszej twarzy, bez obciążania jej nadmierną ilością użytych kosmetyków.

Jeśli jesteście zainteresowane jak wykonałam ten nieziemsko łatwy makijaż – zapraszam Was do oglądania :)

142
Dzienny delikatny makijaż oka

Dzienny delikatny makijaż oka

W tym tutorialu chciałabym przedstawić Wam makijaż dzienny. I choć jest on bardzo delikatny, idealnie podkreśla naturalną urodę. Idealnie nadaje się do pracy w biurze, jak i do szkoły. A przede wszystkim jest on szybki i prosty w wykonaniu.;) Zapraszam do oglądania.