TAG 40 przypadkowych pytań

  • Data opublikowania: 2010-10-01 20:49:55
  • Autor: ladymakeup
Jeśli masz ochotę dowiedzieć się o mnie czegoś więcej i posłuchać moich odpowiedzi na nietypowe pytania – zapraszam Cię do obejrzenia tego filmiku! :) Znajdą się tu m.in. odpowiedz na takie pytania jak: "czy zjadłaś kiedyś kredkę?", czy też "czy masz zwierzaka" bądź coś różowego w odległości 3 metrów :)
"TAG 40" to zabawa, do której zaprosiła mnie jedna z użytkowniczek YouTube – Jamajka101 :) Jednakże każda/każdy z Was, odwiedzając YouTube, na pewno zwrócił uwagę, że sam zwrot "TAG" oznacza "temat" – a co za tym idzie konkretne odpowiedzi na dane zagadnienie :)
Życzę miłego oglądania i dużo uśmiechu (ze względu na moje miny i śmieszne teksty ;)
ps. Jeżeli odpowiadają Wam filmiki, na których "gadam" więcej niż zazwyczaj – dajcie znać, podsyłajcie pomysły itp. :)

Pytania do TAG 40 przypadkowych pytań od Jamajki


1) Gdzie byłeś 3 godziny temu?
2) Czy kiedykolwiek zjadlaś kredke?.
3) Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego?
4) Czy masz na sobie skarpetki?
5) Czy byłeś w kinie w ciągu ostatnich 5 dni?
6) Czy jest Ci gorąco?
7) Co było ostatnią rzeczą, którą miałaś do picia?
8) Co ostatnio jadłaś?
9) Gdzie byłaś w zeszłym tygodniu w tej chwili?
10) Kim był ostatni gość w Twoim domu?
11) Czy tesknisz za kimś teraz?
12) Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór?
13) Który ostatnio napisał Ci komentarz na Facebook'u, Naszej-Klasie itp. portalach?
14) Co chcesz wiedzieć o przyszłości?
15) Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie?
16) Byłaś w tym roku u lekarza?
17) Gdzie jest twój najlepszy przyjaciel?
18) Czy masz opalenizne?
19) Czego teraz słuchasz?
20) Czy kolekcjonujesz cos?
21) Kiedy ostatni raz zostałaś zatrzymana przez policje?
22) Czy piłaś kiedyś herbatę przez słomkę ?
23) Co ostatnio napisałaś w ostatnim smsie?
24) Lubisz ostre przyprawy?
25) Kiedy ostatni raz wzięłaś przysznic?
26) Czy jesteś bogata?
27) Jaka jest w Ciebie pogoda?
28) O której godzinie budzisz się rano?
29) Jaki film ostatnio widziałaś?
30) Jaki masz dzwonek w tel?
31) Czy byłaś kiedyś w innym kraju?
32) Ile masz rodzeństwa?
33) Komputer stacjonarny czy laptop?
34) Co planujesz dziś robić?
35) Kiedy ostatni raz płakałeś?
36) Jakie jest twoje ulubione radio?
37) Co wolisz? hamburgera czy kebaba?
38) Jaki jest Twój kolor oczu?
39) Co robiłeś o 24:00 w nocy?
40) Czy masz zwierzęta?
Roczek ladymakeup.pl: Konkurs Facebook Forum Ladymakeup.pl - Prośba

Zobacz też

TAG: 50 faktów o mnie

Komentarze do TAG 40 przypadkowych pytań

Anuluj
Wikame Wikame
2013-12-16, o 20:12
fajne
Magda Magda
2013-03-29, o 15:03
1. w domu. 2.nie 3.tak. 4.tak 5.nie 6.nie 7.pepsi 8.pierogi 9.w domu 10.kuzynka 11.tak 12.kościół,potem dom ;/ 13.koleżanka 14.nic 15.nie 16.nie 17.nie kontroluję ich 18.tak,ale nie przez solarium 19.niczego 20.nie 21.nie byłam 22.tak xd 23.a to już chyba moja sprawa 24.tak 25.nie mam prysznica xd 26.nie 27.szaro,śnieg 28.7,8,9,10 zależy 29.Zbuntowana księżniczka 30.standardowy 31.nie 32.2 33.laptop 34.dom... 35.przy filmie ale nie wiem kiedy 36.RMF FM i RMF MAXXX 37.hamburgera 38.niebieskie 39.spałam ? 40.tak ;)
kate091504 kate091504
2012-08-08, o 12:50
ja na te pytania bym odpowiedziała: 1)byłam na zakupach 2)tak , jak byłam w przedszkolu 3)nie 4)nie 5)tak 6)nie 7)sok z :Helena . o smaku pomarańczowym 8)banan 9)byłam w barze 10)moja przyjaciółka 11)nie 12)pójde na pole i nakręcę tam filmik a potem wrzuce go na YouTube 13)moja kumpela 14)nic, chce żeby to była niespodzianka 15)niemam 16)nie, jestem zdrowa jak ryba 17)u siebie w domu 18)niemam, ale mam ciemną karnację 19)słucham rano:one direction - another world.rzeby sie rozbudzic po południu słucham na eska tv:pitbull - back in time. a wieczorem słucham:one direction - more than this albo one direction - i wisch lub one direction gotta by you albo one direction - moments i takich innych spokojnych piosenek. 20)różne pudełka po czym kolwiek i kapsle po piwie i nakrętki od napojów 21)nigdy a po za tym niemam nawet prawa jazdy 22)tak 23)numer mojego kolegi do innej koleżanki 24)nie za bardzo 25)wczoraj wieczorem 26)nie można powiedzieć że bogata jestem pośirodku 27)u mnie jest pogoda która sie co chwile zmienia 28)różnie 29)dlaczego ja? i trudne sprawy oraz ukryta prawda 30)cher loyd - swagger dżagger :niewiem jak sie to pisze 31)tak 32)3 braci i 1 siostre 33)laptop 34)niewiem ale na wieczór wiecie bo już napisałam w innym pytaniu 35)jak moja siora walneła mnie z pięści w brzuch czyli 3 miesiące temu 36)eska tv 37)kebaba 38)niebieski 39)spałam 40)mam 2 psów i 2 duże koty jeden z nich to kocica co urodziła 4 kotki ale jakiś obcy kocur zjadł jednego wiec zostały trzy biedny koteczek , są na szczeście małe i nie widzą na oczka ale jakby widziały i umiały dobrze biegac to to by sie nie stało
ladymakeuppl ladymakeuppl
2011-06-30, o 18:22
@sysia792 Dziękuję Ci Kochana za te miłe słowa :) i ciesze się, że sa osoby, które nie biorą tego co mówię śmiertelnie na poważnie ;p pozdrawiam:D
sysia792 sysia792
2011-06-25, o 22:15
Na podstawie tego filmiku, w którym odpowiadasz na pytania związane z Tobą (pomijając te instruktażowe dotyczące makijaży;) można śmiało wywnioskowac, że masz super osobowośc... Nie umiem tego dokładniej wyjaśnic. Po prostu tak mi się wydaje.:)) Jesteś taka pogodna, wesoła, żartobliwa, chce się Ciebie oglądac.;) A po filmikach dotyczących makijaży widac, że się w tym spełniasz:) Pozdrawiam cieplutko:)
pitesoo pitesoo
2011-03-26, o 22:51
Bardzo wyczerpujące odpowiedzi w porównaniu z innymi podoba mi się twój styl . Niema za co ;]
jhgf jhgf
2011-03-10, o 19:08
Ale przykre widze ze te 40 pytan nie tylko jest u pani ladymakeup ale tez te same pytania ktos zadal asiek na youtubie i innej dziewczynie co robi makijaze ale bieda!!
Inulek7564 Inulek7564
2011-02-21, o 11:54
najlepsze jest pytanie 11 XD
TheUszatek TheUszatek
2011-01-29, o 22:31
na pytaniu 20 powiedziałaś pytanie nr. 12
Angela Angela
2010-12-26, o 14:03
Super !!! ale odpowiedź na 11 wymiata. Zgadzam się z innymi komentarzami że jesteś bardzo sympatyczna i miła. PS Masz śliczny makijaż ;D czy jest on gdzieś pokazany a jeżeli nie to wykonaj go proszę ;* Serdecznie pozdrawiam ;D
MegaAlexis916 MegaAlexis916
2010-12-01, o 21:16
Te perfumy Ralph uwielbiam! ;D
Arleta Arleta
2010-11-27, o 21:34
Boże - jaka Ty jesteś sympatyczna! Zero wyniosłości! Rzadkość u tak ślicznych i zjawiskowych osób do, których się niewątpliwie zaliczasz.
Linx Linx
2011-10-17, o 02:07
Hey hey hey, take a gneadr at what' you've done
nursing schools nursing schools
2010-11-26, o 18:03
If you could e-mail me with a few suggestions on just how you made your blog look this excellent, I would be grateful.
PaniTrini PaniTrini
2010-11-20, o 20:37
"tęsknie za pieskiem, który zdechł dwa lata temu lub za babcią" szał:D
acidek1984 acidek1984
2010-11-06, o 22:19
dołączam się do prośby o filmik o Twoich kosmetykach i mam też 2 prośbę czy możliwy by był filmik na temat makijaży korekcyjnych? pewnie to trudne do wykonania bo Tobie nie potrzebne żadne korekcje ;}) ale jakby można to proszę.
karolkaxD karolkaxD
2010-10-06, o 14:34
ja mam taką samą prośbę jak alicjag92. mogłabyś zrobić filmik o swoich kosmetykach, jak je przetrzymujesz itd. byłabym bardzo wdzięczna
karina karina
2010-10-02, o 20:22
Gratuluje Lesznu!!;] Ważne że nie wygrał Falubaz:P również jestem fanką żużla jednak ja Kibicuje Stali Gorzów!! Pozdrawiam
dodziulek dodziulek
2010-10-02, o 10:10
popracuj nad fryzurą
lideczka19i89 lideczka19i89
2010-10-01, o 21:27
Odpowiedź na pytanie 11 jest lekko zakręcone;p
kik8407 kik8407
2010-09-30, o 14:17
sorry ale te pytania sa wyjatkowo bezmyslne Ładnie wygladasz :)
Vaness009 Vaness009
2010-09-29, o 03:25
hyy zmarzluchem hyyy czyba ZMARŹLUCHEM :p
UlkaSpulka UlkaSpulka
2010-09-29, o 00:09
Jest taki fajny amerykanski TAG, nazywa sie: Would You Rather? Beauty Edition Nie wiem, czy slyszalas o nim ale bym sie bardzo ucieszyla uslyszec Twoje odpowiedzi! :)
kikusia29 kikusia29
2010-09-28, o 22:01
hej :) super filmik! kochana slicznie wygladasz! strasznie podobaja mi sie twoje wloski slicznie podkrecone! jak Ty to robisz? moze zrobila bys filmik na ten temat? strasznie bylo by milo i przyjemnie ogladnac! pozdrawiam!
Mooonia21 Mooonia21
2010-09-28, o 20:57
super wyglądasz:) pozdrawiam
delfineczka999 delfineczka999
2010-09-28, o 19:44
Ciekawe z Leszna... Ja jestem z okolic hmmm jaki ten świat mały :) no i wygrali. :) Pozdarwiam
kiuik1234 kiuik1234
2010-09-28, o 18:52
Wreszcie jakaś kochana kobieta która nie je mięsa :):) Pozdrawiam Cię gorąco:*
vanillaa90 vanillaa90
2010-09-28, o 17:52
Jesteś mega pozytywną osobą:) uwielbiam Cię oglądać:) .. i tez nie jem mięsa heheh:P Pozdrowienia;)
asiia077 asiia077
2010-09-28, o 17:51
ślicznie tu wyglądasz :)
kiziaaa kiziaaa
2010-09-28, o 17:04
ogladalam Salt, swietny, takze polecam.
ciaaaach ciaaaach
2010-09-28, o 17:00
haha Falubaz pozdrawia :D !
Jamajka101 Jamajka101
2010-09-28, o 16:24
Z tego co widzę jesteśmy bardzo podobne do siebie:)
alicjag92 alicjag92
2010-09-28, o 16:16
Może zrobisz filmik o swojej kolekcji kosmetyków i je nam pokażesz? ;> ;)
Jamajka101 Jamajka101
2010-09-28, o 16:05
Dziękuję za super odpowiedź!:))) Zapraszam także do odp video;*
sloneczko89100 sloneczko89100
2010-09-28, o 15:35
Bardzo miło ogląda się Twoje filmiki:)) Nie myślałaś żeby częściej robić tego typu filmiki, np. z recenzjami jakiś kosmetyków.