Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 877
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Push Up Floslek, potem długo nic.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dziewczyny mam wielką prośbę. Do tej pory korzystałam głównie z kremów na biust. I sa ok jeśli chodzi o ujędrnieie ( niektóre te porzadniejsze rzeczywiście daja fajne efekty). Jednak zastanawiałam się jeszcze nad jakimiś tabletkami. Czy tabletki takie mogą dawać efekt? Czy jednak jest to ściema marketingowa W sieci są rózne opinie.

:P

brała któraś? No przyznawać się ! 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Brałam takie tablekti dwa razy. Pierwsze kilka lat temu. Ale nie pamiętam już jak się nazywały nawet . Nie byłam z nich zadowolona.działania zero tak wiec po tym zawodzie przez dłuuuugi czas juz niczego sobie takiego nie kupowałam. Potem jednak urodziłam dziecko , po karmieniu mój biust nie wyglądał za ładne i nie pomagały tutaj ani masaże ani ćwiczenia. Postanowiłam zabrać sie za siebie oraz kupić sobie coś. Wyczytałam ,ze na blogach dziewczyny polecały sobie Perfect bust tak wiec postnaowiłam wypróbować i powiem Ci ,że jestem zachwycona. Działanie ogólnie super, tylko trzeba z tego co czytałam przyjmować regularnie ( u mnie nie bylo problemu poniważ brałam antykoncepcję hormoanlaną i razem z tabssami brałam równiez tablektki na powiekszanie biustu). 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

moim zdaniem te wszystkie tabletki to placebo i wyłuda kasy, szkoda wątroby na mizerne efekty. Jak ktoś ma kasę to tylko powiększenie operacyjne, ale to drogo ;(

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja wolę push up Floslek, pomógł mi w trakcie i po ciąży.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Wiesz co ja równiez byłam poczatkowo pewna,ze jest to placebo. Jednka w swojej desperacji postanowiłam spróbować. Pomyślałam ,e co mi szkodzi. Najwyżej upewnię się w swoich przekoknaniach . Poza tym moja kolezanka polecała te tabletki tak wiec pomysłałam sobie,ze może jednak? I się nie zawiodłam

Tak wiec nie ma co wystawiać recenzji i pisac o tabletkach skoro się ich nie wypróbowało :)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Przekonałaś mnie :) Zamówiłam sobie cały zestaw Perfect bust. No zobaczymy jak to zadziała. Postaram sie na forum opisać efekty .

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Osobiście polecam kurację do biustu 5 w 1 z Mama Care Efektimy. Pięknie kształtuje to co trzeba.

2016-06-07 12:43:09 autor BeverlyCrusher

ja z kolei kupilam wolumerie, serum z bielendy seria sexi look. Fajnie nawilża biust i nadaję ładny owal 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

mi się biust powiększył po tabletkach antykoncepcyjnych, o jednen rozmiar a może nawet więcej

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Push Up Floslek, przede wszystkim!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: