sucha skóra pod oczami

  • 2011-11-02, o 21:52
  • 85
  • 46 895
  • 48
  • 54

Re: sucha skóra pod oczami

lily U mnie skóra pod oczami to jedna z niewielu partii twarzy na której się skóra właśnie nie łuszczy Normalnie mam tam tłustą skórę, ale nie jest tak bardzo tłusta jak na policzkach i myślę, że przez to właśnie się szybko wysusza po nałożeniu korektora ;/. Też zaczęłam nakładać wazelinę z kremem pod oczy jakoś chyba z miesiąc temu i jest ok. Tylko że korektor się na tym ślizga i ciężko go rozprowadzić. No ale coś za coś... Po demakijażu nakładam krem pod oczy z AA, niestety innych nie mogę, od razu mi oczy puchną i mi wysypuje plamy po nivea między innymi.

ammb Ja śpie po 10-12 godzin to nawet za dużo xD A i tak po tylu godzinach jak się obudzę mam opuchnięte oczy ;/ Opuchlizna schodzi tak po godzinie jak pochodzę, wypiję kawę.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: sucha skóra pod oczami

Nie mogę zmywać ciepłą wodą, bo woda kranowa lub jakakolwiek inna jest dla mojej twarzy zabójcza. Dostaje po niej wielkich czerwonych plam i bardzo mi wysusza skórę, po niej jest jeszcze gorzej tylko, a do tego szczypią oczy. Ja w ogóle odradzam komukolwiek mycie twarzy wodą. Zmywam płynem micelarnym i on wcale mi nic nie podrażnia ani nie wysusza, .

Caenthe

A jakiej firmy Plynu micelarnego uzywasz?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: sucha skóra pod oczami

Używam z AA. Ale to nie płyn micelarny mi wysusza, więc nie ma znaczenia jaka firma To korektor.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: sucha skóra pod oczami

Skóra w okolicach oczu jest bardzo wrażliwa, więc trzeba ostrożnie z kremami. Ale ja tez ostatni zauważyłam, że mam problem z odpowiednim nawilżeniem tych miejsc, a dodatkowo czasem mam tak, że górne powieki są suche i już zupełnie nie wiem co na nie nakładać...mogę np. zwykły krem nawilżający czy nie za bardzo?

Re: sucha skóra pod oczami

Jest ryzyko, że powieki spuchną od kremu. Ja kiedyś sobie nałożyłam krem na górne powieki i rano obudziłam się ze spuchniętymi tak że oczu nie było widać, a i sama nic nie widziałam
Najlepiej kupic specjalny krem pod oczy i wypróbować go w dzień wolny (kiedy nie musisz nigdzie wychodzić). Jak powieki nie spuchną, to możesz używać.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: sucha skóra pod oczami

podklad nakladalam wiadomo na cala twarz, z pare lat temu tak ,jak cera byla w oplakanym stanie...korektor czy to w plynie,czy taki normalny BALABYM SIE ,,to cholernie wysusza i sie robia zmarszczki..tak samo z podkladami w tych miejscach..unikac jak ognia...jak ktos ma jakies since ,czy przebarwienia to niech lepiej sobie zakupi jakis krem rozswietlający lub krem z filtrami zielony,którym jak wiadomo niweluje wszytskie zaczerwienienia skóry...ja ostatnio po olejowaniu twarzy (demakijazu),nakladam na wilgotna skóre ,olej sezamowy(na wlosy tez zaczelam)..z racji tego ze stosuje retinoidy i tez potrzebuje dobrego nawilzenia...super efekty,,nie trzeba zadnego kremu juz w zasadzie..jak kupujecie ze sklepu ze zdrowa zywnoscia,czy chociaz w zwyklym spozywczaku ,to bardzo wazne ,zeby byl na zimno tloczony i nierafinowany..o gotowe olejki sie nie musicie martwic,bo sa odpowiednio juz dobrane ...jak ktos ma suche partie skory i wysusza mu wszytsko,od kranowki począwaszy,,to moze sprobowac olejowanie twarzy..w dodatku takie oleje ,zawieraja same cenne witaminy i mineraly, w dodatku naturalnie a nie w kremach.. jak widze jak niektore dziewczyny laduja pod oczy korektor ,to mnie ciarki przechodza..brrr..

Re: sucha skóra pod oczami

Ja np muszę tak ładować korektor;p, bo mam strasznie widoczne sińce pod oczami i nieważne czy się wyśpię czy nie-taka moja uroda. A nie wyobrażam sobie z takimi sińcami pod oczami wyjść gdzieś, bo strasznie nieestetycznie to wygląda. W sumie nawet korektor dobrze mi tych sińców nie zakrywa, ale chociaż trochę łagodzi ten fioletowy kolor:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: sucha skóra pod oczami

Ja też miałam ten problem,jestem alergiczką jest mało kosmetyków po których nie mam wysypu uczulenia na twarzy:/ tak jak mówiłaś najgorzej jest po wodzie z kranu :/Korektor też wysuszał mi skórę pod oczami,wypróbowałam tyle korektorów i zawsze to samo,niedawno kupiłam korektor mineralny Delia ten żółty jest pod oczy.Skóra jest ładniutka,nie jest sucha ani napięta.Korektor za śmieszne pieniądze 8zł a efekt na prawdę dobry.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: sucha skóra pod oczami

Ja nie mam jakichś wielkich sińców pod oczami, więc korektora nie musze nakładać nie wiadomo ile. Teraz po prostu daję duuużo kremu nawilżającego pod oczy i dopiero na to korektor. Trochę się ślizga, ale wolę to niż wysuszona skóra ;/ Poza tym i tak bardzo rzadko się maluję, bo prawie nigdzie nie wychodzę, więc jakoś bardzo nie katuje swojej skóry podkładami i korektorem

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: sucha skóra pod oczami

Moja kumpela nie raz się tak załatwiła, nałożyła "zwykły" krem na powieki a po godzinie oczy spuchnięte. Masakra. Na ogół stosuje kremy dla alergików np. z flos-lek jest niezły nawilżający. Ja też ostatnio zauważyłam, że moje powieki ale tylko powieki są suche więc od dwóch nocy ostre nawilżanie kremikiem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: