Najlepszy pędzel do podkładu ???

  • 2015-09-02, o 15:23
  • 54
  • 19 048
  • 27
  • 41

Najlepszy pędzel do podkładu ???

Hej ,mam do Was pytanie ,chciałabym zakupić skunksa z Nanshy albo Zoeva (chodzi mi o dobre krycie ale zarazem naturalne) nigdy jeszcze nie miałam tego typu pędzla do podkładu ale słyszałam że robi smugi .Zostanawiam sie czy lepsze są flat topy czy właśnie skunksy i która firma ma bardziej delikatniejsze włosie syntetyczne .Poradźcie mi dziewczyny w którą markę lepiej inwestować i jaki model wybrać. Dzięki

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

cięzko powiedzieć ,nie mialam jeszcze żadnego pędzla z zoevy ,z nanshy mam jeden i jest bardzo miękki ale czy dorównuje zoevie nie wiem .

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Czy skunksy robią smugi? Hmm, raczej nie. Podkład aplikujesz tylko tym dłuższym włosiem, które jest sztuczne i dość rzadkie. Ja najbardziej lubię stemplować nim podkład i chyba najwygodniej używa mi się do tego celu płynnych produktów, co nie znaczy, że z innymi nie da rady :) Natomiast jeśli chodzi o stopień krycia, to z pewnością nie uzyskasz skunksem aż tak mocnego efektu, jak zwykłym zbitym flat topem. Według mnie skunsy dają bardziej naturalny efekt, taki jakby rozmyty, miękki. Niestety jednak nie używałam skunksów z tych firm. 

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Ja mam skunksa z Kavai, ale wolę flat topa 24 też z Kavai. Lepszy, bardziej naturalny efekt nim uzyskuję z podkładem, kremem bb. Skunksa wolę do różu i rozświetlacza. Także nie trzeba wywalać ponad 50 zł na dobrego flat topa, zwłaszcza na początek.  TAkie jest moje zdanie.  Włosie KAvai jest bardzooooooooo miękkie, dobrze się pierze i nie odkształca - przynajmniej w tych pędzlach, które mam.  

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

ja też myślę o zakupie skunksa ale chyba zostane przy flat topie ,boje się ze będzie się nim jednak gorzej pracowało i zostaną jakieś smugi.

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Nie rozumiem czemu wszyscy boją się tych skunksów, one nie gryzą :) To są świetne pędzle i według mnie ciężko zrobić sobie nimi smugi, bo i jak, skoro tutaj nie rozcieramy podkładu tylko delikatnie wklepujemy koniuszkiem pędzla. Efekt jest naprawdę świetny i żaden zwykły flat top go nie zastąpi.

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

dziękuje dziewczyny, 

Klaudia polecałabyś skunksa czy jednak tradycyjnego flat topa ,czy nalożenie podkładu tym pędzlem jest lepsze i bardziej photoshop-owe że tak sie wyraże niż flat topem ? jesli polecasz bardziej skunksa to lepiej gęstszego jak zoeva czy mniej jak nanshy ?

 

Perła a ten flat top z kavai to jesli chodzi o gęstość wlosia bardziej przypomina Ci hakuro 50 czy 51 ?(jesli oczywiście masz porównanie z takimi modelami ) i naprawde jest takie mięciutkie ? kurcze ciekawe czy jest podobne miękkością do zoeva no ale tego sie nie dowiem jak nie kupie heh

 

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Wszystko zależy od tego, czy oczekujesz większego krycia czy delikatniejszego. Zwykłe flat topy, np te z Hakuro są bardziej sztywne, mają więcej włosia, dlatego stemplując uzyskamy znacznie większe krycie niż skunksem. Efekt jaki daje skunks jest bardziej naturalny, bo włosie jest znacznie rzadsze i delikatniejsze (dlatego też potrzebne jest to krótsze, naturalne włosie, żeby utrzymać delikatne i dłuższe włosie syntetyczne). Także to juz zależy od Ciebie. Ja lubię i te i te :)

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

Ja mam skunksa z Kavai, ale wolę flat topa 24 też z Kavai. Lepszy, bardziej naturalny efekt nim uzyskuję z podkładem, kremem bb. Skunksa wolę do różu i rozświetlacza. Także nie trzeba wywalać ponad 50 zł na dobrego flat topa, zwłaszcza na początek.  TAkie jest moje zdanie.  Włosie KAvai jest bardzooooooooo miękkie, dobrze się pierze i nie odkształca - przynajmniej w tych pędzlach, które mam.  

2015-09-02 19:53:46 autor perla

 

Również mam Kavai 24 i świetnie się u mnie sprawuje :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

moze zakupie tego skunksa z zoevy on wydaje mi się gęstszy niż z nanshy , jest w 100% syntetyczny i mam nadzieje ze się sprawdzi bardziej , a czy to prawda że efekt po skunksach jest podobny do efektu jaki uzyskuje się gąbeczką z real techniques albo wogóle jakąkolwiek  gąbeczką ?

Re: Najlepszy pędzel do podkładu ???

czy ja wiem czy skunks da taki sam efekt jak gąbeczka ,ciezko powiedzieć wogóle taki rodzaj pędzla jest mało popularny ,moze coś w tym jest że malo osób go kupuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: