twarde paznokcie

  • 2015-08-31, o 21:03
  • 40
  • 14 950
  • 32
  • 35

twarde paznokcie

mam pytanie, nie wiem czy ono już tu było.. lubię mieć długie paznokcie, ale mam miekkie i często mi się zaginają, okropny ból , nie tyle co łamią, co wyginają, oczywiście potem trzeba obciąć bo staje się martwy, ale masakra..

jedynie co to jak mam pomalowane paznokcie lakierem to są twardsze i nie robi się coś takiego.

macie jakieś inne pomoce takie żeby w domowy sposób przy uzyciu jakiegoś kosmetyka sprawić żeby były już dziś twardę?

bo tak wiem skrzyp, pokrzywa, ale to z czasem się zrobią zdrowe, a teraz tu i zaraz?

noi też jestem na diecie i mysle ze to złe odżywianie sprawia o złej jakosci moich paznokci, ogolnie czekam na rady z góry dziękuje :)

Re: twarde paznokcie

Możesz sobie zrobić u kosmetyczki hybrydy lub żel, będą zdecydowanie twardsze ale oczywiście po ściągnięciu wrócą do normy. A jeśli chcesz je odżywić, żeby stały się twardsze to łykaj jakieś suplementy lub stosuj odżywkę np Sally Hansen. Jednak to też trochę potrwa...

Re: twarde paznokcie

Lepiej cienką warstwę żelu nałożyć, niż bawić się w odżywki. Jak chcesz sobie robić to sama, to możesz uzbierać komplet części z przezroczystym żelem za około 100 złotych. Zawsze to wyjdzie z czasem taniej niż kosmetyczka. ;)

 

Re: twarde paznokcie

Mi pomogłą odżywka utwardzająca Golden Rose Black Diamond Hardener. Cena niewielka, więc warto spróbować. Z suplementacji u mnie najlepiej sprawdziłą się Silica, więc też ją wszystkim polecam. Tylko, żeby były efekty, trzrba stosować te tabletki przez kilka miesięcy, dodatkowo włosy mi szybko rosną dzięki nim. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: twarde paznokcie

ja od dawna maluje paznokcie i same w sobie śa twarde nie potrzebuje żadnych odzywek

Re: twarde paznokcie

Wyptrobuj odżywki Eveline 8w1, dzięki niej paznokcie są o wiele mocniejsze.

Re: twarde paznokcie

Ja też uważam, że ten produkt z eveline jest dobry, ale często uczula.

Re: twarde paznokcie

Osobiście uzywam odzywki  Golden Rose Black Diamond Hardener - bardzo polecam.

Re: twarde paznokcie

Ja używam odżywki z Eveline i Golden Rose.. obydwie bardzo lubię ale dużo dobrego czytałam tez o Sally Hansen ;)

Re: twarde paznokcie

ja mam swoje twarde

Re: twarde paznokcie

Odżywki z Eveline - 8w i Diamentowa są naprawdę ganielne! Uwaga na formaldehyd - ożesz być na niego uczulona. Stosuj się do zaleceń producenta, a krzywda Ci się nie stanie. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: