Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 393
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Ja jestem obecnie po kuracji tabletkami Perfect Bust i powiem Wam,ze efekt jest bardzo dobry. Nie spodziewałam się,że da się dużo powiększyć biust ( na pewno nie tak jak opercyjnie) ale zalezało mi na ujędrnieniu i bez problemu dalo się to za pomocą tabletek osiągnąć. Tak więc jestem zadowolona. 

W 1 miesiacu może nie było takich efektów ale już w drugim czy trzecim widziałam pewną różnice. Opinie są różne ale jesli zastanawiacie się nad operacją to wypróbujcie na początku tabletki. Nie jest to duzy kosz ale jednak ingerencja w organizm jest o wiele mniejsza. 

2015-07-06 09:47:03 autor Lenarka

 

 

Ja planuję sobie w najbliższym czasie coś takiego zamówić bo również mam wiele wątpliwości do tej operacji. Był ostatnio przecież przypadek słynny Szwedki albo Norweżki  ( już nie pamiętam), która przyjechała do Polski na operację i obecnie leży w śpiączce brr....

Gdzie znajdę te tabletki? W aptekach czy trzeba zamawiać przez internet ? No i ile trwa ta kuracja?Po jakim czasie mniej wiecej widać jakieś efekty? 

Re: Powiększenie biustu

jestem przeciw takim operacjom

Re: Powiększenie biustu

Uważam że wszystko jest dla ludzi . Sama też zawsze cierpiałam z powodu małych piersi i wkońcu zdecydowałam się na powiększenie. Ważne by być pewnym tego i znaleść dobrego chirurga, by poprawnie wykonał zabieg. Tyle dziś słyszy się o komplikacjach po takich zabiegach.

usunięto reklamę

Re: Powiększenie biustu

Pamelą Anderson nie jestem ale raczej nie zdecydowałabym się na operację. Nie podoba mi się sztuczny biust, zwłaszcza obleśnie wygląda u wychudzonych pań. Nie zamierzam również stosować żadnych tabletek bo to wszystko wydaje mi się naciągane :)

Re: Powiększenie biustu

Ale zauważcie, że teraz tendencja operacji powiększania piersi zupełnie się zmieniła w porównaniu z kilkunastoma latami.

Kiedyś dziewczyny nawet z normalną budową piersi powiększały biust aby mieć faktycznie duży aż sutki patrzyły w księżyc. Teraz powiększają piersi te panie, które mają za małe w proporcji do swojego ciała i robią to do rozmiarów jakie powinny im pasować, a nie DD albo i większe. Więc nie ma szaleństw i nie ma co przeżywać z tym zjawiskiem. ;)

Re: Powiększenie biustu

Ja bym sobie nie powiększyła operacja. Nie mam takiej potrzeby. Ładny biust można sobie wyrobic ćwiczeniami

Re: Powiększenie biustu

Dajcie sobie kobiety spokój, nie popadajcie w paranoje, zaakceptujcie całą siebie. 

Zagłebiam się w domowych warunkach w tajnikach makijażu ;)

powiększenie biustu

Ja powiekszalam biust 1,5 roku temu. Teraz juz jest ok, ale powiem Wam, ze bol byl okropny. Wszystko bolalo, siniaki, makabra. Gdyby nie jakies znieczulacze typu swiss medical z usunięto reklamę to nie wiem jakbym to przeszla. Wiem jedno na pewno - nigdy wiecej takich atrakcji bym nie chciala przechodzic ! nie bylo warto!

aaa

Re: Powiększenie biustu

ważne żeby zachowac proporcje. :-) ja ćwicząc zgubiłam biust, ale sylwetka wygląda ok i nie mam kompleksów :)

tołpa do biustu, efekt świetny i biust ładniutki i nawilżony
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: