Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 727
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

na pewno warto robić peeling- tu polecam peelingi od Bielendy z serii professional- każdy jest dobry bez wyjątku, potem warto nawilzyć porządnie twarz, jakimś mocno nawilżającym kremem, wieczorem należy dokładnie zmyć makijaż i również jakies serum na noc położyć. raz w tygodniu warto też strzelić sobie jaką maseczkę :)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Na pewno warto dzialac przeciwzmarszczkowo- np. stosuje kremiki z serii Forte Nano bielendy i zadne zmarszczki mi niestraszne :D

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dla mnie podstawą są maseczki do twarzt i peeling raz lub dwa razy w tygodniu. Teraz używam maseczki nawilżającej z bielendy, z serii skin clinic professional, jestem z niej bardzo zadowolona bo dobrze nawilża twarz, efekty widać tylko przy regularnym stosowaniu

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Maseczki, peeling enzymatyczny - on jest bardziej łagodny niż te ziarniste. Dobrze dobrany krem do twarzy na dzień i na noc. WArto też poszukać serum, które doda zastrzyku energii i witamin naszej skórze. 

oj tak, stres i zła dieta to największy wróg cery, dużo ruchu, zdrowe jedzenie i dobry krem to podstawa :)

oj tak, stres i zła dieta to największy wróg cery, dużo ruchu, zdrowe jedzenie i dobry krem to podstawa :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

a ja cały czas szukam dobrego peelingu

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Warto ściągać skórę przy masowaniu tylko do góry, bo w dół niepotrzebnie ją naciągamy i powstają przez to szybciej zmarszczki

 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Warto smarować usta- wiele z nas przypomina sobie o tym dopiero zima, gdy nastają mrozy i wargi sa spierzchniete. A prawda jest taka ze wargi najlepiej smarowac czyms natluszczajacym caly rok! U mnie w kosmetyczce juz na stale zagoscil balsam do ust z bielendy z olejkiem marula- swietnie wygladza i nawilza.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

oczywiście peelingi i nawilzać cere

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: