Pomadki w kredce, pisaku

  • 2015-08-22, o 13:18
  • 53
  • 17 845
  • 32
  • 44

Pomadki w kredce, pisaku

Używalyscie takie pomadki...? . Jak je oceniacie.? Które marki polecacie.?

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Używałam kiedyś pomadki w kredce, nie pamiętam jednak z jakiej firmy, ale nie zachwyciła mnie. Chyba konsystencja mi wtedy nie pasowała i to jak wyglądała na ustach. Zdecydowanie wolę standardowe pomadki.

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Ja mam w kredce z Mary Kay z kolekcji At Play i bardzo dobrze się u mnie sprawdza zarówno kolor, trwałość jak i ogólne zachowanie ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Miałam kredkę z Lovely, a teraz mam z Wibo. Z pierwszej nie byłam zadowolona, druga jest nawet całkiem fajna. Niestety nie podoba mi się to, że wysuszają usta. Może się jeszcze skuszę na zakup takich pomadek z innych firm.

Re: Pomadki w kredce, pisaku

ja wogóle nie lubie takich form pomadek

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Ja używałam kiedyś pomadki w kredce, ale jakoś kiepdko wyglądała no moich ustać.

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Tak prawdę powiedziawszy, raczej nie przepadam.

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Pomadki w kredkach i pisakach są o tyle dobre, że nie trzeba ich nadmiaru specjalnie ściągać chusteczkami. Niestety trzeba się namachać trochę aby pokryć całe usta. Lepszy patent to skośny pędzel do brwi i klasyczna pomadka w sztyfcie lub teraz popularna płynna pomadka w tubce (jak błyszczyk, ale kryje lepiej niż tint). Ostre kontury ust i trwałość gwarantowana. ;)

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Ja ich nie lubię, nie mogę się do nich przekonać. 

Re: Pomadki w kredce, pisaku

Nie używam, nie pasują mi :)

Re: Pomadki w kredce, pisaku

ja lubię trwałość i pigemtację pisaków z inglota

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: