Kreski w lini wodnej i na górnej lini

  • 2010-11-05, o 10:55
  • 51
  • 32 735
  • 27
  • 44

Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Cześć. Często widuje makijaże na imprezy które są dość mocne co jest w wielkim stopniu spowodowane czarną kreską w linii wodnej i teraz mam do tego pytanie,czy również maluje się tą czarna linie na górnej hmmm linii wodnej (nie wiem jak to nazwać ale będziecie pewnie wiedziały o co mi chodzi:) ) ,pod rzęsami?? I jak można tam też kreskę malować to czy to nie jest jakoś złe dla oka? Bardzo dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Was:)

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Ja np. nie maluje w górnej linii wodnej kreski bo jakoś nie widze różnicy czy ona jest czy nie. To czy jest szkodliwe dla oka czy nie to temat do dyskusji. Znam wiele dziewczyn które twierdzą że w zadnym stopniu to im nie szkodzi, nie podrażnia ani nie przeszkadza. Ja nie lubie tego robić bo moje oko robi sie wtedy bardziej wrażliwe i zaczerwienione poza tym jak napisałam nie widze wiekszej różnicy (ale to chyba już zalezy ob budowy oka). Wspomnieć nalezy też że nie każdemu kreska "pasuje" bo dla osób z małymi oczkami jeszcze bardziej to oko zamknie i zmniejszy.
pozdrawiam

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Z tym, ze kreska na gornej linii wodnej niewiele zmieni, zgodze sie z moja przedmowczynia Faktycznie, tej kreski prawie w ogole nie widac, w dodatku wiele dziewczyn ma problem z tym, azeby ta kreseczke zrobic... Uwazam wiec, ze czy jest, czy jej nie ma, to i tak wiele nie wnosi do calego makijazu. Natomiast: Nie zgodze sie z tym, ze czarna kredka "zamyka" oko, czyniac go mniejszym. Kiedy ubieramy ciemne lub calkiem czarne ubrania nasza sylwetka zdaje sie optycznie wysmuklac, ktora z Nas nie zna tego triku? Ale: sama mam male oczka i wierzcie mi lub nie ale moje oczy czarna kredka powieksza... Co innego cienie, bo rzeczywiscie jasniejsze cienie dzialaja korzystniej na male powieki niz ciemne, ale jezeli chodzi o sama obwodke oka to jednak mysle ze dziala na korzysc. Ale to tylko moje subiektywne, skromne zdanie

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Co do tej kreski to dla mnie to ma różnice, gdyż jak mocno wytuszuje rzęsy ( mam długie i naturalnie ładnie się podkręcają) to widzę właśnie tą górną linie i to mnie lekko drażniło,gdy teraz spróbowałam namalować tę linie,oko jest o wiele ładniejsze i pełniejsze,wiec dziękuje Wam za poradę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Ja także, gdy zrobię kreskę w liniach wodnych, mam widoczną różnicę.. Zarówno w górnej jak i w dolnej. Rzęsy wydają się gęstsze, makijaż mocniejszy. Jednak trzeba ja niestety często poprawiać - przynajmniej w moim przypadku

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Niestety kreski w liniach wodnych mają to do siebie, że bardzo szybko "spływają" i należy je często poprawiać aczkolwiek myślę, że warto prawdą jest, że przy małych oczach nie powinno się rysować kreski w linii na całej długości. Jednakże sztuka makijażu to nie jest żadne sztywne prawo - mamy malować się tak, aby było ładnie i abyśmy my się same dobrze czuły w makijażu Obrysowanie całego oka - zwane przez wizażystów "przyciemnienie korony" oka idealne jest dla pań, które mają właśnie małe oczy (na powieki nakładają jasne cienie) i dla pań z oczami głęboko osadzonymi - także różnica powinna być widoczna.

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

na linii wodnej super

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Ja nie robie kresek na linii wodnej :)

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Ja nie maluję górnej linii wodnej. A na dolną polecam kredkę żelową np. z Avonu. One są nie do zdarcia.  

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

ja nie maluję kresek, nie czuję sie w tym stylu dobrze

Re: Kreski w lini wodnej i na górnej lini

Ja nie maluję górnej linii wodnej. A na dolną polecam kredkę żelową np. z Avonu. One są nie do zdarcia.  

2015-08-29 08:58:48 autor perla

jaki masz kolor i o ktorych kredkach z Avonu piszesz ? sa lepsze od maxfactora ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: