Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

  • 2015-07-25, o 09:51
  • 120
  • 47 475
  • 85
  • 104

na włosach wysokoporowatych się nie sprawdza;)

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

mam olej kokosowy ale nie pomyślałabym żeby uzywac go na włosy

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Do skalpu wmasować przed snem na czyste włosy, rano jeśli faktycznie wyglądają na tłuste, to przemyć szamponem o delikatnym składzie (bez SLS, PEG, SLES, itd.) i działa. Nic nie swędzi, a włosy odżywione.

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem olejku kokosowego. Słyszałam o nim same pozytywne opinie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Czy olej kokosowy rafinowany nada sie do włosów czy musi być nierafinowany? 

u mnie w ogóle się nie sprawdził tylko ładnie pachnie..

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Moja koleżanka używała oleju kokosowego i była bardzo z niego zadowolona, poprawil jej kondycie włosa a włosyna czubku głowy nie były sianem tylko ładnie nawilżone :)

Do moich blond włosów niestety olej kokosowy się nie sprawdził, ponieważ dodatkowo mi je wysuszał :( zdecydowanie lepiej się sprawdzała oliwa z oliwek, natomiast ona z kolei nieco przyciemnia włosy.

olej kokosowy jak dla mnie najlepszy bo najdelikatniejszy ze wszystkich produktów do olejowania. nakładam na całe włosy

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Stosowałam olej kokosowy na włosy i pierwsze wrażenie wow, włosy lśniące, gładkie w dotyku ogólnie super. Jednak szybciej mi się przetluszczaly niż zazwyczaj co nie bardzo mi pasowało. Wolę jednak stosować go do nawilżania skóry na twarzy i ciele, stosuje go również u mojej córeczki :) olej jest ogólnodostępny, w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych. Ja kupowałam w małych 10 ml saszetkach po ok 4 zł :) rozgrzewałam w dłoniach po czym smarowałam włosy bądź skórę :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: