makijażystki

  • 2015-08-17, o 16:46
  • 40
  • 12 339
  • 26
  • 34

makijażystki

Jakie są Wasze ulubione makijażystki z You Tube? Polskie i zagraniczne :)

Re: makijażystki

Uwielbiam Karolinę Zientek i Daniela Sobieśniewskiego (chociaż on cześciej dodaje zdjęcia makijaży na Fb zamiast filmików). Zmalowana też jest super, a jeśli chodzi o zagraniczne to polecam Madeyewlook Twice i I Love Makeup.

Re: makijażystki

Ja znam tylko Zmalowaną i bardzo lubię oglądać jej filmiki :)

Re: makijażystki

katosu

Re: makijażystki

Uwielbiam Karolinę Zientek i Daniela Sobieśniewskiego (chociaż on cześciej dodaje zdjęcia makijaży na Fb zamiast filmików). Zmalowana też jest super, a jeśli chodzi o zagraniczne to polecam Madeyewlook Twice i I Love Makeup.

2015-08-17 19:07:07 autor JustATinyPenguin

Uwielbiam podziwiać pracę Karoliny, Daniela i Zmalowanej ;)

Re: makijażystki

Oczywiście Ladymakeup, bo to pierwsza youtuberka, którą oglądałam i która zaraziła mnie miłością do makijażu <3 Uwielbiam też Maxineczkę, Karolinę Zientek, Martynę Molendę, dressedinmint, Katosu, Zmalowaną, Hanię digitalgirl, Kitulca. A z zagranicznych Jaclyn Hill, Desi Perkins, Nikkie Tutorials, Chrisspy, Linde Hallberg i wiele wieeele innych, których w tej chwili nie pamiętam :)

Re: makijażystki

Z polskich kiedyś Red Lipstick Monster, teraz Zmalowana, Hania od Glambrushy, Maxineczka i czasem Katosu. Z zagranicznych to Wayne Goss, Kandee Johnson, Stephanie Lange i Lisa Eldridge. Ale skacze się tak naprawdę po wszystkich kanałach, które mają daną paletkę czy pędzle w użyciu/recenzji. LMU też się ogląda jak pojawi się z nowościami lub swatchami. ;)

Re: makijażystki

callmeblondieee i digitalgirlworld13

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijażystki

Ewa - Red Lipstick Monster, Lisa Eldridge, Wayne Goss, pixiwoo - siostry Chapman, Zuzia - lamakeupebella. Na obecną chwilę tyle pamiętam. 

Re: makijażystki

zuza , red lipstick

Re: makijażystki

z polskich redlipstickmonster jest najlepsza mysle

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: