makijaz opadajacej powieki

  • 2015-08-27, o 14:41
  • 33
  • 12 274
  • 24
  • 30

makijaz opadajacej powieki

Czesc dziewczyny, zaproponowalybyscie jakis tutorial makijazu oka z opadajaca powieka? :) oraz polecilybyscie jakas dobra baze pod cienie i korektor kryjacy niedoskonalosci :)

Re: makijaz opadajacej powieki

Re: makijaz opadajacej powieki

Korektor na powieki? Tutaj sprawdzi się najlepiej cień w kremie w kolorze cery. Bardzo dobre bazy są z Makeup Atelier Paris, ale drogie. Z tanich, używam Hean Stay On i daje to radę za małe pieniądze. Co do porad z opadającą powieką. Wejdź na Youtube po filmy i na Pinterest po zdjęcia i wpisz "hooded eyes". Będziesz miała masę różnych źródeł i inspiracji pod ten typ oczu. ;)

Re: makijaz opadajacej powieki

Ja tez mam opadające powieki i od jakiegoś czasu szukam informacji o makijażach dla takich oczu ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaz opadajacej powieki

Jest mnóstwo tutoriali z makijażami dla opadających powiek. Cały trik polega na tym, żeby cieniem namalować linię nad załamaniem powieki, ten zabieg stwarza złudzenie załamania.  

Re: makijaz opadajacej powieki

Proponuję nałożyć jaśniejszy cień na powiekę ruchomą, natomiast w zewnętrznym i załamaniu ciemniejszy. Następnie weź duży, puchaty pędzel z odrobiną pudru i rozblenduj ciemniejszy dzień w górę, tak żeby przy otwartych oczach był widoczny. Jeśli nie rozblendujemy tego cienia to nie będzie go kompletnie widać, bo przy opadającej powiece nie widać załamania.

Co do bazy to z tańszych polecam bazę z Elfa. U mnie świetnie trzyma cienie. Jeśli chodzi o korektor to możesz oglądnąć kamuflaż z Catrice. Tani, mocno kryjący, długo się utrzymuje. Bardzo dobre są kółka z Kryolanu ale to już większy wydatek.

Re: makijaz opadajacej powieki

Ja właśnie przez taką powiekę mam problem z malowaniem kresek.

Re: makijaz opadajacej powieki

Opadająca powieka to niestety zmora wielu kobiet.

Re: makijaz opadajacej powieki

nie mam tego problemu

Re: makijaz opadajacej powieki

Trzeba też pamiętać, by zawsze sprawdzać w trakcie malowania jak makijaż wygląda na otwartym oku. Jest to szczególnie ważne gdy wykonujemy makijaż na kimś, aby później się nie okazało, że po otwarciu oka Pani wygląda jakby nie miała nic na powiece ;)

Re: makijaz opadajacej powieki

mam masakre - jedn apowieka opada :( zawsze musze sie nameczyc zeby to wygladalo rowno iładnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: