Kolor podkładu

  • 2011-10-13, o 22:16
  • 46
  • 22 351
  • 22
  • 34

Re: Kolor podkładu

zakupilam podklad color stay 350 i jest za ciemny chcialam kupic teraz jasniejszy zeby mieszaqc kolory jaki odcien bedzie dobry chcialam uzyskac posredni kolor

Re: Kolor podkładu

zakupilam podklad color stay 350 i jest za ciemny chcialam kupic teraz jasniejszy zeby mieszaqc kolory jaki odcien bedzie dobry chcialam uzyskac posredni kolor

blanka

jeżeli juz chcesz mieszać to wybrałabym o 2 numery niższy, ale zawsze możesz zwrócić lub poprosić o wymianę na kolor pośredni

Re: Kolor podkładu

dokładnie, zawsze możesz zwrócić jeśli nie otwieralaś go. Ale jesli chcesz do mieszania to spróbuj 180.

Re: Kolor podkładu

ja jednak nie polecam colorstay\'a zrobił mi istną masakre z twarzy (z tego co czytałam na wątkach nie tylko mi) taka mała przestroga spotęgował moje naczynka i czerwienienie twarzy do tego wcale nie krył,od maja używam double wear i jest dużo lepiej

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolor podkładu

Ja kupilam niedawno Artdeco Double Finish - podklad matujacy w kompakcie. Swietnie sie rozprowadza, jest lekki, dobrze kryje i matuje tylko niestety kupilam za jasny kolor ( nr1 ):(. Na pocieszenie kupilam sobie podobny ale juz odpowiedni kolor Marii Galland. Ta marka uzywana jest tylko w salonach kosmetycznych, udalo mi sie kupic za 1/3 ceny .

ktoś potrzebuje podnośniki koszowe wynajem

Re: Kolor podkładu

jak widze wiele juz była=o takich tematów odnośnie doboru odcienia podkladu

Re: Kolor podkładu

Color stayy u mnie sprawdził się świętlnie, ale faktycznie u wielu kobiet byly problemy z cerą.

Re: Kolor podkładu

Color stayy u mnie sprawdził się świętlnie, ale faktycznie u wielu kobiet byly problemy z cerą.

2015-08-17 12:09:05 autor Gorzka13

Też o takich przypadkach czytałam :)

Re: Kolor podkładu

Color stayy u mnie sprawdził się świętlnie, ale faktycznie u wielu kobiet byly problemy z cerą.

2015-08-17 12:09:05 autor Gorzka13

Też o takich przypadkach czytałam :)

2015-08-19 16:14:28 autor KamiluŚkaa

dlatego ja go nie kupiłam ,i te alkohol denaturowy na jednym z pierwszych miejsc

Re: Kolor podkładu

ja raz kupiłam i jakoś za ciezki dla mnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: