Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

  • 2011-06-29, o 19:08
  • 48
  • 17 064
  • 32
  • 44

Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Cześć wszystkim:)
pomyślałam sobie, że mogłybyśmy pisać tutaj co zakupiłyśmy w sklepiku LadyMakeUp i co jest godne polecenia:) wiem, że pod każdym produktem normalnie są recenzje, ale czasami coś fajnego można przeoczyć, więc jeśli wpadło Wam coś fajnego w rączki to podzielcie się tym i piszcie!:)
pozdrawiam!

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

ja ostatnio zakupiłam w sklepie ladymakeup :
- mineralny podkład La Rosa (Ivory)
- mineralny bronzer La Rosa (Sun of Barcelona)
- pędzel do podkładu HAKURO H50

podkładem i bronzerem jestem zachwycona, to moje pierwsze mineralne produkty, zawsze zastanawiałam się co to za podkład, skoro jest w pudrze:P ale Moniki tutorial przekonał mnie do niego i zaryzykowałam. Do tej pory używałam już od wielu lat podkładu Revlon Colorstay (polecam wszystkim;) jednak dla mojej problematycznej cery nie jest zbyt dobry na dłuższą metę.. Chociaż wygląda na buzi świetnie, to jednak troszkę blokuje skórę i gdy stosuję go codziennie to pojawia się nie mały problem z wypryskami. Natomiast przy podkładzie La Rosa czuję jak skóra oddycha a przy tym wygląda nieziemsko naturalnie. Jestem blada, i chociaż odcień ivory, na zdjęciu wydaje się być dosyć ciemny a w dodatku żółtawy, na skórze wygląda świetnie. Rozprowadzam go oczywiście na mokro pędzelkiem Hakuro więc makijaż wykonuje się szybko i przyjemnie. Na co dzień nie lubię czuć że mam podkład na buzi, szczególnie latem gdy słoneczko przygrzewa, dlatego podkład La Rosa jest idealną alternatywą. Do tego policzki wykonturowane bronzerem i efekt jest super. polecam.

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

przede wszystkim pędzle maestro do cieni, do konturowania.
pędzel hakuro h50S
podkład revlon colorstay

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

wiele jest takich

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Robiłam już kilka zamówień i przede wszystkim jestem zadowolona z pędzla Kavai 24, idelanie sprawdza się do podkłau i wydaje mi się że polepsza jego krycie i wydłuża trwałośc, po za tym znany już bronzer W7 Honolulu, który jedna z Was mi poleciła na forum, więc kupiłam. Bardzo lubię też kamuflarz Catrice, ale jak wiadomo zbiera on sporo pozytywnych opinii, podobnie jak i ich kredka do brwi, którą także posiadam. Coś co mam i bardzo się z tym polubiłam to Essence - Nail art special effect! topper, przepiękne topery, mam ich kilka i świetnie prezentują się na paznokciach :)

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

W sklepie jest mnóstwo sprawdzonych produktów, chociażby będzle ;)

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

tu jest wiele rzeczy do polecenia duuuzo ,od pędzli po kosmetyki kolorowe

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Pędzle Nanshy i Kavai. Nanshy nie są łątwo dostępne, z Kavai też raczej nie są wszędzie. Ostatnio kupiłam świetny rozświetlacz Hean. Zaskoczona jakośćią produktu mogę polecić go wszystkim.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

zgadzam sie odnosnie dostępności tych pędzli

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

jest dużo takich

Re: Sprawdzone produkty ze sklepiku LadyMakeUp :)

Pędzle Hakuro są bardzo dobre
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: