konturówka + szminka / błyszczyk :))

  • 2015-04-15, o 05:36
  • 51
  • 18 119
  • 35
  • 46

konturówka + szminka / błyszczyk :))

Dziewczyny jakie macie zestawy --> konturówka + szminka / błyszczyk ? Jak najlepiej dobierać taki zestaw ?

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Ja jeśli potrzebuje konturówki do ust to biore szminke i w sklepie proszę o pomoc w wyborze lub sama dobieram :)

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

ja nie mam z tym problemu bo nie używam konturówek :) a szminek okazjonalnie :D ale chyba najlepiej zrobić tak jak KamiluŚkaa poprosić o pomoc jeśli samemu nie znajdziemy odpowiedniego koloru ;)

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

ja również nie uzywam konturówek bo z reguły uzywam matowych szminek które same w sobie są raczej długotrwałe i nie musze sobie powiekszać ust

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Też za każdym razem biorę szminkę ze sobą i porównuje sobie jej kolor z kolorem potencjalnej konturówki (przeważnie Golden Rose :P)

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Golden Rose są najlepsze.. ja jednak częściej maluję całe usta konturówką niż konturówką+szminką, gdyż tak mi jest wygodniej :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Nie przepadam za używaniem konturówek.

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

ja mam konturówkę z Golden Rose, Essence, Flormar i Makeup Revolution. I obojetnie jaka szminka;) jaka się trafi ;pp

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Ja mam głównie szminki i konturówki z golden rose, najlepiej porównywać kolory.

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Używam teraz bezbarwnej konturówki z Essence i nie przejmuję się porównaniem kolorów, bo mogę ją połączyć z dowolną pomadką czy błyszczykiem. Plusem jest też cena konturówki, bo kosztuje tylko 4,99 zł.

Re: konturówka + szminka / błyszczyk :))

Ja mam konturówkę catrice, pomadkę z Rimmela a błyszczyków jakoś nie lubię

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: