Idealny bronzer dla początkujących ?

  • 2015-04-06, o 20:59
  • 90
  • 41 999
  • 52
  • 63

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o krzywdzie i cierpieniu  tych zwierząt podczas pozyskiwania z nich ich włosia do pedzli.

2015-07-22 12:50:54 autor monika212121

 

Tez sporo się o tym naczytałam i od tamtej pory przestałam w ogóle myśleć o naturalnym włosiu.. choćby mi chcieli dać najlepszy pędzel z naturalnego wlosia i tak wybrałabym syntetyk ;)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Jeżeli szukasz bronzera dla początkujących to polecam MAKEUP REVOLUTION tani więc jeżeli Ci się nie sprawdzi to nie wydasz dużo pieniędzy ale jest naprawdę fajny ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

The balm Bahama Mama :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

The balm Bahama Mama :)
2015-07-24 10:42:25 autor trzynastymaja

A dla b. jasnej cery sie nada?

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Moim pierwszym bronzerem był bronzer z firmy W7, dobrze się sprawdzał. :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Mój ideał to Inglot 505 i polecany wcześniej Kobo. Piękne kolory, świetne się rozcierają, dlatego ciężko o plamy.

polecam czekoladkę z Bourjois ;) i do tego pędzel Hakuro ;)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

bahama mama

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

puder ciemniejszy o kilka tonów

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

KOBO albo My secret

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: