olejowanie

  • 2015-08-02, o 10:51
  • 41
  • 16 676
  • 30
  • 37

olejowanie

Jakie polecie oleje do włosów wysokopotowatych? :)

Re: olejowanie

Koleżanka używa oleju z pestek winogron i kokosowego. Efekty widać. Wow. Przy długich włosach ten połysk, który uzyskuje po olejowaniu to po prostu tafla blasku i są nieziemksko miekkie. 

Re: olejowanie

Koleżanka używa oleju z pestek winogron i kokosowego. Efekty widać. Wow. Przy długich włosach ten połysk, który uzyskuje po olejowaniu to po prostu tafla blasku i są nieziemksko miekkie. 

Re: olejowanie

kokosowy u mnie się nie sprawdza :/

 

Re: olejowanie

Spróbuj makadamia. Ja stosowałam i sprawdzał się akurat u mnie lepiej niż arganowy. Teraz testuję na zmianę olej z agrestu indyjskiego i kwiatu Raat Ki Rani. Muszę przyznać, że sprawdzają się jak na razie całkiem fajnie. :)

Re: olejowanie

Ja próbowałam kokosowy do olejowania ale się u mnie nie sprawdził, natomiast bardzo lubię makadamia i olejek ze słodkich migdałów :)

Re: olejowanie

Olej ze słodkich migdałów jest moim ulubionym już od kilku lat :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: olejowanie

Próbowałam kiedyś olejowania i faktycznie efekt był już po kilku razach ale samo olejowanie zajmuje dużo czasu, kiedy ma się bardzo długie włosy, jak ja dawniej. Nakładanie oleju było bardzo uciążliwe, nie mówiąć już o jego zmywaniu. Teraz kiedy mam włoski przed ramiona z pewnością zajmowałoby to mniej czasu, więc chyba muszę zaopatrzyć się w jakiś olej i zacząć ponownie tą przygodę :)

Re: olejowanie

ja używam na przemian olejek kokosowy ,arganowy i macadamia.

Re: olejowanie

To może olej z czarnuszki lub jaśminowy

Re: olejowanie

olej ze słodkich migdałów;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: