Makijaż zajmuje za dużo czasu...

  • 2011-10-22, o 22:28
  • 89
  • 32 597
  • 43
  • 56

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Mam dokładnie tak samo. Zaczynam się uczyć "obsługiwać" cieniami.. może kiedyś będę mieć tyle czasu żeby namalować coś na oczach w 5 min, tak żeby rano zdążyć ;)

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Ja tam lubię zabawę z makijażem, wiec to nie problem wstać parę minut wcześniej, żeby się dokładnie pomalować. Czasem zajmuje mi to więcej czasu, innym razem mniej. Zależy na co akurat mam ochotę :)

myślę że to kwestia wprawy np. w przypadku cieni ;) kombinuj gdy masz wolny czas i szukaj sposobów jak szybciej się malować bo czas jaki przeznaczamy na makijaż zależny jest od jednostki. Mi np. zajmuje 10 min, a kiedyś pół godziny (coś około) opanowałam do perfekcji rysowanie kreski eyelinerem i dzięki temu czas skrócił się o 10 min xd

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Mój makijaż zajmuje mi strasznie dużo czasu, czasem ponad 20 minut, ale staram się ćwiczyć i ćwiczyć, żeby skrócić ten czas :)

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Trzeba po prostu dojść do wprawy :p

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

mnie tez zajmuje długo

na co dzień korektor i tusz do rzęs, za późno wstaję

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

kwestia wprawy moim zdaniem

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Trzeba chyba jak najwiecej cwiczyc

Re: Makijaż zajmuje za dużo czasu...

Warto ćwiczyć, ale też pod presją czasu. Kiedyś potrzebowałam niecałej godziny, żeby zrobić makijaż, ale z czasem zrobiłam się leniwa i nauczyłam się wyrabiać w 5-10 minut (makijaż z eyelinerem, więc wyzwanie :P). A jak naprawdę nie mam czasu to tylko tusz do rzęs i cienie do powiek. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: