I <3 Extreme tusz do rzęs

  • 2015-06-17, o 19:34
  • 73
  • 33 036
  • 42
  • 55

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Ten tusz pogrubiał moje rzęsy, ale słabo je wydłużał, więc raczej nie był to efekt sztucznych rzęs.

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Nie wypróbowałam go jeszcze, ale może warto :)

zachęciłaś mnie, na pewno spróbuje ;)

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Również myślę, że warto spróbować. :) 

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

U mnie ten tusz kompletnie się nie sprawdził, sklejał strasznie, rzęsy wyglądały jakbym miała 5 warstw tuszu. Kiedy go używałam miałam jeszcze dość krótkie rzęsy i prawie żaden tusz sobie z nimi nie radził. Dużo wcześniej używałam z Essence jeszcze innego tuszu, nazwy nie pamiętam ale wiem, ze opakowanie bylo szare i miał ogromną szczotkę. Dawał genialny efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs, jednak wydaje mi się, ze został wycofany.

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Z tuszami jest tak, że nie trzeba kupować drogich, żeby dawały dobry efekt. Oczywiście, są lepsze i gorsze, ale warto próbować :D wystarczy też spojrzeć na tez żółty (nie pamiętam dokladnie nazwy) tusz z Lovely.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

ten żółty tusz to Lovely Curling Pump Up Mascara ,zgadzam się fajny tusz i nawet fajny efekt daje ale u mnie wysechł po niecałych 6 tygodniach, z tego co czytalam wiele dziewczyn skarży się ze ten tusz strasznie szybko zasycha wiec nie wiem czy go zakupie ponownie bo co z tego że tani i ma fajną szczoteczkę  jak jest go mało bo 8ml i zasycha po 5 - 6 tygodniach.

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

ciekawa jestem tego tuszu z lovely

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Mnie ten tusz w ogóle nie przypadł do gustu

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Czyli ten z Essence i Lovely Pump Up? Na razie testuję Viperę Maxi Lash (pomarańczowy) i tusz się sprawdza, szczoteczkę ma fajną, ale za dużo w nim różnych parabenów jak na kosmetyk blisko oczu. :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: