Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 089
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

codzienne masaze glowy pomoga w ukrwieniu skory i wlosy powoli beda wygladac lepiej. :)

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

U mnie sprawdza się taki system:

mycie włosów co 2-3 dni

Przed co drugim myciem nakładam na włosy nastęepująca mieszankę:

jedno żółtko, łyżka olejku jaśminowego i łyżka maski do włosów( aktualnie używam kallos cherry). Całość trzymam na włosach przez jakieś 3 h przed myciem

 

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

U mnie sprawdza się taki system:

mycie włosów co 2-3 dni

Przed co drugim myciem nakładam na włosy nastęepująca mieszankę:

jedno żółtko, łyżka olejku jaśminowego i łyżka maski do włosów( aktualnie używam kallos cherry). Całość trzymam na włosach przez jakieś 3 h przed myciem

 

2015-07-29 15:14:18 autor llothyiaa

 

Koniecznie muszę wypróbować ten sposób :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Proponuje na pewno dobra odzywke/maksę do włosów. Nawet olejowanie. Ale ważne jest tez wspomaganie organizmu od środka, a stosuje dodatkowo suplementy. Wy coś bierzecie?

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Proponuje na pewno dobra odzywke/maksę do włosów. Nawet olejowanie. Ale ważne jest tez wspomaganie organizmu od środka, a stosuje dodatkowo suplementy. Wy coś bierzecie?

2015-08-05 21:01:57 autor Wisienkowa11

Ja bardzo lubię tabletki Biotebal. Już po dwóch, trzech miesiącach rosną nowe, zdrowe włoski. Wiadomo, że tych włosów, które mamy juz na głowie nie naprawimy ale możemy zatroszczyć się o nowe :) Polecam też maskę Z olejkami Biovax. Włosy są po niej bardzo przyjemne, gładkie i delikatne.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Ja rónież opowiem się za olejowaniem i jakaś porządna maska. Kallos crema al latte jest świetna, biovax też.  

polcam Olaplex

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

mam suche włosy i porozdwajane na koncach

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

obciąć i tyle bo często odżywki nie pomagaja

siemie lniane i oleje
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: