Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

  • 2015-07-19, o 12:51
  • 50
  • 13 921
  • 31
  • 42

Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Zastanawiam się nad otworzeniem bloga o makeup, ale boję się, że w dobie interetu nie uda mi się wyprowawać czy zarobić na tym.

Macie jakieś pomysły jak przebić/wyróżnić się z takim blogiem?

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Ja miałam kiedyś bloga i prowadziłam go ze względu na swoje zamiłowanie do kosmetyków, miałam wtedy sporo obserwatorów, jednak teraz trochę z braku czasu już tego nie kontynuuje :) według mnie najlepszym sposobem na przebicie się jest po prostu pasja do tego co się robi.. ja osobiście zakładając bloga myślałam właśnie w ten sposób ze będę rozwijać swoją pasję, będę robić to co lubię a nie o tym żeby zarobić ;)

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Musisz przede wszystkim wykazać się oryginalnym pomysłem, nie powielać schematów, które są praktycznie na każdym blogu. No i przede wszystkim musisz czuć to co robisz. Na pewno wybijesz się do pewnego stopnia, bo zawsze znajdzie się grupa ludzi, która akurat twój styl pracy będzie lubiła najbardziej. Reszta to moim zdaniem udzielanie się, chociażby branie udziały w konkursach i próby podjęcia współpracy z konkretnymi firmami na własną rękę, a nie czekanie aż sami sie odezwą, jeżeli już mówimy o zarobkach. Tak na prawdę jest mnóstwo firm, które chcą podejmować współpracę z blogerami, szczególnie dopiero wschodzące firmy, które zaczynają swoją działalność.

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Musisz przede wszystkim wykazać się oryginalnym pomysłem, nie powielać schematów, które są praktycznie na każdym blogu. No i przede wszystkim musisz czuć to co robisz. Na pewno wybijesz się do pewnego stopnia, bo zawsze znajdzie się grupa ludzi, która akurat twój styl pracy będzie lubiła najbardziej. Reszta to moim zdaniem udzielanie się, chociażby branie udziały w konkursach i próby podjęcia współpracy z konkretnymi firmami na własną rękę, a nie czekanie aż sami sie odezwą, jeżeli już mówimy o zarobkach. Tak na prawdę jest mnóstwo firm, które chcą podejmować współpracę z blogerami, szczególnie dopiero wschodzące firmy, które zaczynają swoją działalność.

2015-07-19 13:49:58 autor JustATinyPenguin

 

Faktycznie jest sporo firm, które szukają ciągle jakichś testerów z blogami i wcale nie trzeba takich firm daleko szukać ;)

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

żeby mieć swoją stronkę na która z chęcią będą wchodziły osoby trzeba mieć osobowość żeby zaciekawić widza ,siłę przebicia, pomysł na siebie i oczywiście pasję ,serce do tego co się robi ale to jest tylko moja subiektywna opinia.

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Hej,

 

dzięki wszystkim za rady, pasji i chęci mi nie brak, osobowości także :) Myślę, że spróbuje, bo mam pomysł na coś orginalnego a to chyba jest najważniejsze.

Jak już założe bloga to oczywiście nie omieszkam się pochwalić i podać go waszej ocenie, będę wdzięzna za sugestie, bo pewnie na początku nie będzie idealny(drunk)

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

W takim razie czekam na adres bloga i juz życzę powodzenia w prowadzeniu go :)

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Na maila dostałam inforację o możliwości promocji bloga w wyszukiwarce, firma nazywa się usunięto reklamę Dam wam znać jak założę bloga i czy warto spóbować z tą promocją. 

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

moim zdaniem, ważne jest by zdjęcia były dobrej jakości, był fajny układ, tło, może pastelowe? coś co jest po prostu "ładne" przyciąga uwagę ;)

pokaż zdjęcie kosmetyków jakimi robiłaś dany makijaz.. hmmm.. nie wiem co jeszcze;)

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Moim zdaniem jeśli masz dobry pomysł na bloga to dasz radę spokojnie:) Tak więc trzymam mocno kciuki i czekam na efekty Twojej pracy:)

Re: Kolejny blog o makeup, czy myślicie że miałabym szansę się przebić?

Czekam na twojego bloga, i twój pomysł na oryginalność;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: