bronzer

  • 2015-07-28, o 15:59
  • 50
  • 15 035
  • 32
  • 45

bronzer

Jaki jest idealny bronzer dla blondynki Waszym zdaniem? ;)

Re: bronzer

Z tego co wiem to blondynki najczęściej polecają Kobo Sahara, ale ja sama nie jestem blondynką wiec nie mogę bardzo Ci pomóc ;)

Re: bronzer

Sahara Sand z Kobo generalnie sprawdza się wszystkim z jasną cerą, mogę ci go spokojnie polecić. Dodatkowo sama używam duo do konturowania ze Sleek'a w kolorze light i pasował mi tak samo jak byłam blondynką, jak i teraz kiedy mam ciemniejsze włosy. Na przyszłość polecam dopasowywać kosmetyk bardziej uważając na kolor cery, zamiast włosów, bo nie zawsze się sprawdza. :P

Re: bronzer

ja mimo że jestem bladziochem to polecam zarówno Kobo sahara sand jak i jego ciemniejszą wersje nubian desert ,używam również bahamy mamy, jak go kupowalam to troszke sie zastanawialam czy jednak jego odcien nie będzie dla mnie za ciemny ale jet świetny ,mozna fajnie budowac kolor .polecam wszystkie trzy kolory bronzerów choć bahama wiadomo zdecydowanie najlepiej napigmentowana.

Re: bronzer

Jeśli zależy ci na delikatnym konturowaniu to z firmy astor też jest dość dobry bronzer

Re: bronzer

Polecam honolulu z w7. Jestem blondynką i używam go od kilku miesięcy. Jest niezastąpiony

Re: bronzer

Polecam honolulu z w7. Jestem blondynką i używam go od kilku miesięcy. Jest niezastąpiony

2015-07-29 15:14:01 autor llothyiaa

Też go mam i jestem zadowolona.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bronzer

Znowu czytam coś pozytywnego o W7, chyba w końcu spróbuję. :)

Re: bronzer

Z w7 mam mozaikę honey queen. Jest ok. JAk ktoś ma bardzo jasną i jasną cerę. A mój ukochany bronzer to MUR Ultra bronze - w dodatku to wielki krążek i starczy na... hohohoho, to znaczy na długo. 

Re: bronzer

bahama mama

Re: bronzer

bahama mama

2015-08-17 13:37:15 autor karolina1005

Ale z umiarem jeśli blondynka. A tak aby było bezpiecznie, to polecana wyżej Kobo Sahara Sand. Mało kosztuje, można zawsze wytestować sobie w Naturach czy pbędzie pasować.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: