A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

  • 2011-04-01, o 13:23
  • 94
  • 31 105
  • 50
  • 75

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Problem polega na tym, że dzieciaki w coraz młodszym wieku próbują zaimponować innym jakie to one nie są dorosłe, między innymi używając makijażu, nawet nie wiedząc jaką krzywdę sobie robią...

dzieci są same w sobie śliczne więc makijaż zbędny ale myslę że jeżeli makijaż jest jednorazowy na jakieś wyjście gdzie mają podkreślone tylko rzęsy to nie jest jakiś mega błąd.

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Po co dziewczynki mają niszczyć sobie buzię.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Uważam, że obowiązkiem rodziców jest wpoić małej dziewczynce na tyle poczucia własnej wartości, żeby sama długo nie czuła potrzeby by się malować i próbować być tak "ładna jak koleżanki".

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

dla mnie to głupota ,niech się szkołą zajma a nie malowaniem

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Ja tak na co dzień zaczęłam malować sie dopiero na studiach, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby dziecko mogło się malować.

Jest tyle możliwości, są kosmetyki dla dziewczynek. Ale nic na siłę. A czasami mam wrażenie że to niespełnione pragnienia mam a nie koniecznie dziewczynek. Jestem za ale kosmetykami dla dzieci i tylko wtedy kiedy to sprawia przyjemnośc dziecku. Przeciw jeśli to tylko niespełnione marzenia mamusi.

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

po co dziecko ma się malować? nie rozumiem tego. Rozumiem krem Nivea na buzie ale mocno podkreślone oczy??

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

Śmiać mi się chce kiedy widzę dziewczynki w wieku gimnazjalnym albo młodsze z podkładem na twarzy, oczywiście nieumiejętnie nałożonym, mocnymi oczami itp. Mam niejednokrotnie wrażenie, że one źle się w tym czują, bo np spuszczają wzrok, nie wszystkie oczywiście ale często tak jest. Wydaje mi się, że to też kwestia kompleksów a niekoniecznie chęć bycia dorosłym. Ja sama mając 13/14 lat byłam mocno zakompleksiona z powodu trądziku, który próbowałam nieskutecznie zatuszować.

Re: A co myślicie o makijażu dla małych dziewczynek

male dziewczynki nei powinny się malować proste

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: