L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

  • 2014-05-16, o 11:57
  • 44
  • 21 669
  • 30
  • 42

L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Jako że jestem "szczęśliwą" posiadaczką cery tłustej (nawet nie mieszanej!) wszystko co ma choćby wzmiankę o właściwościach matujących przyciąga mnie niczym światło ćmy:) Próbowałam wielu specyfików z różnych przedziałów cenowych ale żadnego szału nie było.Po przeczytaniu kilku publikacji w kolorowych gazetach, doszłam do wniosku, że może faktycznie z jakiegoś powodu skóra musi sama się nawilżać? A gdyby jej w tym pomóc? No ale nie w tym rzecz:)
niedawno natknęłam się na wyżej wymieniony krem o działaniu nawilżająco - matującym. Cena to ok 23 zł. Szklany, biały słoiczek, który oprócz standardowej nakrętki ma też przykrywkę zabezpieczającą przed "wylaniem" (nie do końca trafne określenie bo krem absolutnie nie jest lejący). w środku biały, dość gęsty krem o sztucznym ale świeżym zapachu. pierwsze skojarzenie po zapachu to wydaje się, że jest baaaardzo drażniący i silnie działający. Pocieszam - nie jest tak źle jak myślałam. Nakładając na twarz wydawało mi się,że krem w cudowny sposób się mnoży bo tak łatwo się rozprowadza. Przyznaje jednak, że bałabym się nakładać go w pobliżu oka - to chyba ten ostry zapach. Wchłanianie to bardziej skomplikowany proces. Gdy zniknęła mi biała warstwa specyfiku to myślałam, że to już:) A tu niespodzianka. Krem potrzebuje dłuższego czasu żeby całkowicie się wchłonął - nie był to tłusty film ale jednak coś. potem skóra zrobiła się miękka i aksamitna w dotyku. Wydaje mi się, że krem działa jak napisano bynajmniej w kwestii matowienia. dodam, że producent zaleca stosowanie wieczorem i rano. Ja jednak zdecydowałam się tylko na wersję poranną a na noc nakładam krem nawilżający. Podsumowując krem warty wypróbowania.
a jakie są Wasze opinie?

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Ja do toników / płynów micelarnych L\'Oreala jestem bardzo mocno uprzedzona - WSZYSTKIE jakie stosowałam wywołały u mnie podrażnienia, no i ten ohydny zapach alkoholu....

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Kocham produkty L\'oreal
Więc chyba zachęciłaś mnie do wypróbowania:D

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

ja z Loreala mam tylko podkład ,korektor i tusz

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

A ja znów z L'oreala nie miałam jeszcze żadnego kosmetyku, ale jakoś mnie nie kuszą ;)

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Z L'oreal miałam tylko nowe serum (nie pamiętam jak się nazywa :P) jeżeli już mówimy o pielęgnacji i sprawdziło się genialnie. Nie mam co prawda typowo tłustej cery, ale zakładam, że nadawało by się jako dodatek do pielęgnacji każdego typu cery (chyba, że ktoś ma naprawdę baaardzo suchą skórę).

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Tego nie wypróbowałam, a chwalę sobie krem BB tej marki ;)

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Ten krem matujący ma genialny zapach! Zużyłam już prawie całe opakowanie i rzewczywiście delikatnie matuje. Cena przystępna, dostępnpść też.

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

nie posiadam kremów z loreal dla mnie to marka przereklamowana jesli chodzi o kremy

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Hmm, ciekawe. Ja też mam tłustą cerę, nawet nie mieszaną. Próbowałam wcześniej kilku kremów, ale najlepiej sprawdza się u mnie krem z yves rocher sebovegetal, po nim nareszcie nie obawiam się, że za pięc minut moja twarz będzie świecić się jak żarówka.

Re: L'oreal Triple Active anti-shine próbowałyście?

Na krotko naprawde matuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: